1394/7/7 |
11:14 |
شناسه خبر: 30357

«جیوگی» از امشب به شبکه دو می‌آید

پخش مستند ترکیبی «جیوگی» به تهیه کنندگی مهدی بهادران و اجرای میلاد دخانچی از 7 مرداد ساعت 21 در شبکه دو آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه 2، بهادران در توضیح این خبر گفت: این مستند ترکیبی رویکردی متفاوت به موضوع فرهنگ دارد و می کوشد در قالبی متفاوت موضوعات مبتلابه این حوزه را به چالش بکشد.

وی افزود: این برنامه هر هفته در سه قسمت و با تعیین یک موضوع مشخص روی آنتن می رود،‌ فتح الباب برنامه روزهای چهارشنبه بخشی از یک کتاب،‌ سکانسی از یک فیلم و دیگر محصولات فرهنگی است و در آن موضوعات طرح شده با حضور میهمانانی که در استودیو برنامه هستند، به چالش کشیده می شود.
این تهیه کننده گفت: «جیوگی» پنجشنبه ها با حضور یک میهمان ویژه پخش می شود و جمعه ها ساختار متفاوتی نسبت به روزهای گذشته خواهد داشت.
وی با اعلام اینکه «جیوگی» این هفته با موضوع «مروت و اخلاق جوانمردی» پخش می شود،‌ افزود: قسمت نخست این برنامه با سکانس‌هایی از چند فیلم سینمایی ساخته مسعود کیمیایی آغاز می شود؛ جیوگی روز پنجشنبه نیز با حضور رضا امیرخانی روی آنتن می رود و با این نویسنده به بهانه نگارش رمان «قیدار» درباره ادبیات جوانمردی گفتگو خواهیم کرد. 
برنامه «جیوگی» که در گروه خانواده و فرهنگ تولید می شود چهارشنبه تا جمعه هر هفته از ساعت 21 روی آنتن می رود و با حضور مخاطبان به تحلیل تولیدات فرهنگی و دستاوردهای این حوزه از منظر خانواده‌های ایرانی می پردازد.
این Reality show یا نمایش واقعیت در قالبی جدید با افراد ویژه و متفاوتی درباره سینما،‌ کتاب،‌ تئاتر  و ... گفت و گو خواهد کرد؛‌ این برنامه در راستای فضا دادن به حرکت های اجتماعی و فرهنگی  تولید  می شود و با دعوت ازکارشناسان و میهمانان مختلف میکوشد دغدغه های حوزه فرهنگ را دراجتماع  پیگیری کند.  
میلاد دخانچی، کارگردان «نیویورک زیرزمینی» و مستندساز جوان ایرانی اجرای این برنامه را عهده‌دار شده، وی بیشتر با مستندهایی که عموما از شبکه جهانی پرس تی وی به نمایش در آمده، ‌شناخته می‌شود.
ارسال نظر
captcha