1394/11/27 |
10:26 |
شناسه خبر: 30378

روایت «غیر محرمانه» از جریانات مد و پوشاک در ایران

«غیرمحرمانه»، در برنامه این هفته خود با حضور کارشناسان مختلفی از جمله دبیران سابق و فعلی کارگروه مد و پوشاک، طراح چادر ملی و همچنین طراح لباس ایرانی کاترین اشتون، به سراغ موضوع مد و پوشاک می رود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه این هفته «غیرمحرمانه» در نظر دارد تا با نگاهی متفاوت واردات البسه خارجی و انتخاب پوشاک ایرانی یا خارجی را از دید کارشناسان، مسئولان امر، مردم و کسانی که دستی در این عرصه دارند به بحث و تبادل نظر بگذارد.

اتاق فکر و بخش مستند این برنامه، پنجشنبه 24 دی با حضور خانم میترا تمجیدی طراح لباس ایرانی کاترین اشتون، بانو کسائی زاده طراح چادر ملی و شهرام شکیبا به عنوان نماینده یکی از حرفه هایی که به استفاده از لباس های متنوع نیاز دارند، تشکیل می شود. جمع یاد شده در این اتاق را سید هادی کسایی زاده؛ علیرضا عاصم یوسفی؛ تهیه کننده و محمود احمدی افزادی؛ مجری برنامه همراهی می کنند.

مناظره جمعه 25 دی ماه نیز بین حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و پوشاک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عیسی کشاورز دبیر سابق این کارگروه و مشاور فعلی آن صورت می گیرد. همچنین با توجه به بخش عمده واردات پوشاک از کشور ترکیه، محمدرضا پورابراهیمی دبیر کل اتاق بازرگانی ایران و ترکیه در این مناظره شرکت خواهد داشت.

گزارش هایی از دو نگاه موجود در باره مصرف پوشاک ایرانی و خارجی و واردات آن روایت دیگری است که «غیرمحرمانه» به آن می پردازد.

مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است که پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت 21 از شبکه دو به روی آنتن خواهد رفت. بازپخش اتاق فکر و بخش مستند غیرمحرمانه روز جمعه ساعت 30/15 و برنامه مناظره روز شنبه ساعت 13 خواهد بود

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی