1394/11/27 |
10:58 |
شناسه خبر: 30400

روایتی ویژه از یک نسل سومی انقلاب در برنامه «از آسمان»

« از آسمان» این هفته به سراغ یکی از نسل سومی های انقلاب رفته است. کسی که نشان داد فرهنگ حماسه و جهاد در این مرز و بوم تمام شدنی نیست.

 آن هم در روزگاری که محافل شایعه پراکنی و بنگاه های خبری دنیا بارها تلاش کردند تا ثابت کنند که نسل جوان ایرانی از آرمان های حضرت امام خمینی (ره) دور شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، با توجه به اهمیت تولید برنامه از زندگی شهدای مدافع حریم اسلام و اهل بیت علیهم السلام و لزوم پرداختن به این مقوله در شرایط کنونی جبهۀ مقاومت، «از آسمان» به سراغ یکی دیگر از شهدای این عرصه رفته است.
سید محمد حسین میردوستی جوان 24 سالۀ این روایت است که برای ادای تکلیف انقلابی خویش پسر 10 ماهه اش را به همان خدایی سپرد که فرزندان شهدای هشت سال دفاع مقدس را سرپرستی کرد.
در این برنامه ضمن گفت و گو با پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر محمدحسین، همراه با جمع خانواده و محمد یاسا پسر یک سالۀ شهید به زیارت مزار وی در قطعۀ 50 بهشت حضرت زهرا (س) رفته است.
گفتنی است روایت زندگی شهید میردوستی جمعه 18 دی ماه ساعت 16:45 دقیقه از شبکه دو تقدیم علاقمندان خواهد شد. در تولید این قسمت از برنامه «از آسمان» که توسط امیر خورشیدی فرد تهیه و کارگردانی می شود آقایان سعید سلیمانی، مرتضی اعطاسی، نادر گهرسودی، عباس خورشیدی فرد و حمید بناء مشارکت داشته اند.

ارسال نظر
captcha