1394/11/27 |
10:18 |
شناسه خبر: 30409

رقابت در کار و حل مشکلات خانوادگی در «این خانواده»

مسابقه «این خانواده» با موضوعات هم خانواده ای مهربان، رقابت در کار، حل مشکلات در خانواده و رقابت کاری زن و شوهر به روی آنتن شبکه دو می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، پیمان پورمقیمی با اعلام این خبر گفت: این برنامه هر روز با موضوعی مستقل میزبان گروههای مختلف مردم از سازمانها و نهادهاست و قصد دارد با فراهم آوردن فضایی جالب، جذاب و مهیج، فضایی کاملاً صمیمی را برای خانواده‌های ایرانی فراهم آورد. در مسابقه این برنامه که متشکل از پدر، مادر و فرزندان آنهاست، رقابت در فضایی دیجیتالی و میدانی با یکدیگر انجام خواهد شد.
کارگردان این برنامه خاطرنشان کرد: موضوعاتی که در هفته جاری (28 الی 30 مهر) با حضور خانواده بزرگ شرکت پاک رخ به روی آنتن می رود، موضوعات «هم خانواده ای مهربان و رقابت در کار»، «حل مشکلات در خانواده» و «رقابت کاری زن و شوهر» است. این برنامه در شب گذشته (یکشنبه 27 مهر) با موضوع «عواقب بی قانونی» به روی آنتن رفت.
از عواملی که با این برنامه همکاری دارند می توان به پیمان پورمقیمی (تهیه کننده، طراح برنامه و کارگردان)، داریوش کفایتی (کارگردان تلویزیونی)، حسین رفیعی (مجری) معصومه منصوری (نویسنده پلاتوها)، محمد ضیایی (خواننده)، امید رهبران (ساخت موسیقی و تنظیم)، لیلا عزیزنژاد (مدیر هماهنگی و برنامه ریزی)، مهدی هاشمی (طراح دکور)، مهدیه غلامرضایی و عبدالصالح کاشی و پیام نیرومند (تدوینگران) اشاره کرد.
«این خانواده» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 21 به مدت 30 دقیقه از شبکه دو پخش می شود و بازپخش آن هم ساعت 2:50 بامداد خواهد بود. راه ارتباطی مخاطبان با این برنامه ارسال پیامک به سامانه پیامکی 30000220 است.
ارسال نظر
captcha