1394/11/27 |
10:21 |
شناسه خبر: 30411

بررسی نتایج اجلاس بین المللی آب و هوا در «طبیعت 360 درجه»

برنامه «طبیعت 360 درجه» یکشنبه 6 دی ماه به نتایج بیست و یکمین اجلاس بین المللی آب و هوا در خصوص انتشار گازهای گلخانه ای می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، محسن ناصری رئیس طرح ملی تغییر آب و هوای سازمان حفاظت محیط زیست، مهمان این برنامه است که با توجه به رتبه 10 رقمی ایران در لیست کشورهای تولید کننده گازهای گلخانه ای، به بررسی دلایل این امر خواهد پرداخت. 
بیست و یکمین اجلاس بین المللی آب و هوا، آذرماه سال جاری در پاریس و با حضور 183 کشور عضو سازمان ملل برگزار شد. در این اجلاس کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و همین طور کاهش دو درجه ای گرمای زمین بررسی و در این خصوص سندی منتشر شد.
از دیگر بخش های این برنامه می توان به مستندی اشاره کرد که به «گورکن» به عنوان پستانداری کمیاب در حیات وحش ایران اختصاص دارد. 
همچنین علاقمندان به محیط زیست می توانند گزارشی از خلیج میانکاله با محوریت تیراندازی و شکار حیوانات را در برنامه امروز «طبیعت 360 درجه» مشاهده کنند.
«طبیعت 360 درجه» برنامه ای چالشی پیرامون وضعیت محیط زیست ایران کاری است از گروه نهادهای اجتماعی به تهیه کنندگی و اجرای پرهام دیباج که ساعت 23:10 از شبکه دو روی آنتن می رود.
در این برنامه پرونده های مختلفی در حوزه محیط زیست طبیعی و انسانی مورد بررسی قرار می گیرند.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی