1394/11/27 |
10:31 |
شناسه خبر: 30414

مناظره ارتباط بنزین های مصرفی و آلودگی هوا دربرنامه «غیر محرمانه» شبکه دو

ارتباط بنزین های مصرفی و آلودگی هوا زیر ذره بین «غیر محرمانه»مستند مناظره «غیر محرمانه» با حضور موافقان و مخالفان سیاست های سازمان محیط زیست، مسئولان و کارشناسان این سازمان، همچنین شرکت های تولید...

 

ارتباط بنزین های مصرفی  و آلودگی هوا زیر ذره بین «غیر محرمانه»مستند مناظره «غیر محرمانه» با حضور موافقان و مخالفان سیاست های سازمان محیط زیست، مسئولان و کارشناسان این سازمان، همچنین شرکت های تولید قطعات خودرو و پالایش و پخش فرآورده های نفتی به سراغ معضل استانداردهای بنزین مصرفی در خودروها و سهم آن در آلودگی هوا رفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سعید متصدی معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، محمدرضا نجفی منش عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان، بیژن حاج محمدرضا رئیس هیات مدیره انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت ، سعید محجوبی مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و همچنین رسول اشرفی پور مدیرکل محیط زیست استان تهران در دولت دهم، از شرکت کنندگان در مناظره این هفته غیر محرمانه هستند که در کنار پرفسور کردوانی به بحث و تبادل نظر در خصوص سهم سیاست های سازمان محیط زیست و همین طور آلاینده های سوختی چون بنزین در آلودگی هوا خواهند نشست.
در این میان اختلاف نظرات عمده ای در خصوص سهم فرآورده های نفتی همچون بنزین در آلودگی هوا وجود دارد. همچنین موافقان و مخالفان سیاست های سازمان محیط زیست در فضایی مناسب با مسئولان به گفت و گو  و بیان دغدغه های خود پیرامون این معضل محیط زیستی می پردازند.
همچنین گزارش هایی توسط شهروند خبرنگاران با رویکردهای مختلف نسبت به بحث مورد نظر تهیه شده که در خلال مناظره پخش خواهد شد.
گفتنی است پنجشنبه یک بهمن ماه و در اتاق فکر برنامه «غیرمحرمانه» با حضور جلیل سالاری؛ مدیرعامل سابق شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی
مساله بنزین و نقش آن در آلودگی هوا به چالش کشیده شد.
مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است
که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو به روی آنتن خواهد رفت. همچنین بازپخش این برنامه شنبه 3 بهمن ساعت 13 و 30 دقیقه است.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی