1394/11/27 |
10:53 |
شناسه خبر: 30417

ویژه برنامه های شبکه دو به مناسبت وفات حضرت معصومه (س)

شبکه دو سیما چهارشنبه 30 دی ماه و در سالروز وفات حضرت معصومه (س) دو ویژه برنامه «تن های تنها» و «کوی محبت» را برای بینندگان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، ویژه برنامه های رحلت حضرت معصومه(س) با حضور کارشناسان، مهمانان ویژه ، مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و با محوریت بررسی سیره و سنت این بانوی گرانقدر تولید شده است. 
در «تن های تنها» که ساعت 18 روز چهارشنبه به روی آنتن می رود، خانم صفارهرندی؛ کارشناس مذهبی در خصوص کرامات و محورهای اجتماعی شخصیت فاطمه معصومه (س) با مجریان این برنامه؛ فاطمه متولیان و محسن قره شیخ لو به گفت و گو خواهد پرداخت. این برنامه ویژه گروه سنی کودک و نوجوان تهیه شده و به صورت مناسبتی در ایام سوگواری و عزاداری پخش می شود. 
«کوی محبت» نیز که از حضور کارشناسانی چون حجت الاسلام و المسلمین امیر انصاریان، سید امیرحسین میر حسینی؛ شاعر و حاج عباس  حیدرزاده به عنوان مداح بهره برده است ساعت 19 و 20 چهارشنبه از قم پخش خواهد شد. 
افزون بر این آخرین وضعیت طرح توسعه حرم امامین عسگرین در سامرا توسط رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، حسن کلارک در بخشی دیگر از برنامه «کوی محبت» مورد توجه قرار گرفته است.
موضوع بحث کارشناسی این برنامه نیز پیرامون محور شخصیت و جایگاه زن با توجه به سیره رفتاری حضرت فاطمه معصومه (س) در اسلام شکل گرفته است.  
«تن های تنها» در گروه کودک و نوجوان و «کوی محبت» در گروه امور اجتماعی شبکه دو تهیه شده است. 
 
ارسال نظر
captcha