1394/10/22 |
13:07 |
شناسه خبر: 30463

خانواده یک بانوی ورزشکار المپیکی به برنامه «خوبی از خودتونه» می آیند

برنامه «خوبی از خودتونه» با حضور دو مخترع جوان و یک بانوی ورزشکار المپیکی به ترتیب سه شنبه و چهارشنبه 22 و 23 دی، به سراغ مخاطبان خود می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سه شنبه شب در این برنامه با مخترعان جوانی روبرو هستیم که در ابتدای راه قرار دارند و «خوبی از خودتونه» تلاش دارد تا محملی را برای دیده شدن این استعدادهای ویژه فراهم کند. محمدعلی منتظر و سعید رضا زاده مهمانان این قسمت از برنامه هستند.
در چهارشنبه شب نیز با بخشی از زندگی بانوی ورزشکار ایرانی؛ الهه احمدی به همراه همسرش سیداصغر نوربخش و فرزندشان آشنا خواهیم شد. الهه احمدی از شرکت کنندگان المپیک لندن بوده و در حال حاضر نیز سهمیه المپیک ریو را در اختیار دارد. او اولین تفنگداریست که در جایگاه نخست آخرین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی تیراندازی قرار گرفته است.
این برنامه با کسانی که حال خوبی دارند، حال دیگران را خوب می کنند و نگاه مثبتی به زندگی دارند گفتگو می کند. «خوبی از خودتونه» هر روز پیشنهادهای فرهنگی متنوعی را در قالب آیتم «پیشنهاد ویژه» به مخاطبان خود ارائه می کند.
 «خوبی از خودتونه» به تهیه‌کنندگی سمانه فراهانی کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو است که با اجرای میثم زمان‌آبادی پخش می‌شود. این برنامه سه‌شنبه تا چهارشنبه پس از خبر 20:30 روی آنتن می‌رود و بازپخش آن ساعت 2:50 روز آینده خواهد بود.

ارسال نظر
captcha