1394/7/21 |
09:59 |
شناسه خبر: 30491

در برنامه «خوبی از خودتونه» جانباختن دانشمند برجسته فضایی ایران در کنار خانه خدا به روایت همسرش

فرشته روح‌افزا، امشب 21 مهر در برنامه «خوبی از خودتونه» از حادثه سقوط جرثقیل که منجر به از دست دادن همسرش درکنار خانه خدا شد ، می‌گوید.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه «خوبی از خودتونه» امشب با حضور فرشته روح‌افزا، معاون طرح و برنامه شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی روی آنتن می‌رود. 
میهمان امشب این برنامه همسر سید احمد حاتمی عضو هیئت‌علمی پژوهشکده سامانه‌های حمل‌ونقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران دارای  مدرک فوق دکترای مهندسی مکاترونیک و دکتری مهندسی مکانیک طراحی کاربردی از انگلستان است که در حادثه سقوط جرثقیل در مکه مکرمه جان خود را از دست داد. 
همسر این استاد فقید دانشگاه در برنامه امشب همچنین از تجربه زندگی مشترک با این دانشمند برجسته، سقوط جرثقیل، فاجعه منا و بی کفایتی گردانندگان مناسک حج امسال می‌گوید. 
«خوبی از خودتونه» به تهیه کنندگی سمانه فراهانی کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو است که سه‌شنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ با اجرای میثم زمان‌آبادی پخش می شود. 
این برنامه با حضور چهره‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی، سیاسی و تدارک گپ‌های صمیمانه می‌کوشد به معنای واقعی مفهوم خوبی بپردازد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر
captcha