1394/7/7 |
10:17 |
شناسه خبر: 30497

اکبر عبدی ساکن «محله گل و بلبل» شد

اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون 9و 10 مهر به مناسبت عید سعید غدیر خم با مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» میهمان خانه مخاطبان شبکه دو می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، اکبر عبدی هنرمند توانمند سینما و تلویزیون در نقش عموی عموپورنگ به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «محله گل‌وبلبل» پیوست.
بازیگر مجموعه‌های نوستالژیک «محله بروبیا» و «محله بهداشت» از پنجشنبه ساکن «محل گل‌وبلبل» می‌شود  تا با ایفای نقش متفاوتی برای کودکان و نوجوانان امروز هم خاطره سازی کند.
مجموعه تلویزیونی «محله گل‌ و بلبل» به تهیه‌ کنندگی مسلم آقاجان زاده و کارگردانی احمد درویشعلی پور کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو است که با همراهی ۱۵ بازیگر نام‌آشنا سینما و تلویزیون تولید می‌شود و هر بار با تدارک ماجراهای جالبی می‌کوشد نکات تربیتی موردنیاز را به بچه‌ها آموزش بدهد.
 این مجموعه تلویزیونی روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 18:45 روی آنتن می‌رود و بازپخش آن روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت 15 خواهد بود.
داریوش فرضیایی، بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، حدیث فولادوند،‌ امیرنوری،‌ امیرمحمد متقیان،‌ امیر سهیلی، نعیمه نظام دوست، ابراهیم شفیعی،آرش میراحمدی، عرفان به رزین و حمید کاشانی به ترتیب در نقش‌های عموپورنگ، خانم میوه فروش،‌ نانوای محل،‌ کتابفروش سیار،‌ گل فروش محل،گلدون خان، مادر عموپورنگ،‌ پدر عموپورنگ، شاگرد نانوا،‌ بچه مردم و قلهک در محله «گل و بلبل» نقش‌آفرینی می‌کند.
ارسال نظر
captcha