1394/6/15 |
10:40 |
شناسه خبر: 30505

پاسخ به سؤالات مردم درباره شکایت‌های پزشکی در «یک فنجان سلامت»

دکتر ذبیح‌الله واحدی دندان‌پزشک و رئیس شعبه سوم دیوان عدالت اداری دوشنبه، 16 شهریور در برنامه «یک فنجان سلامت» به سؤالات مردم درباره شکایت‌های پزشکی و مراجع رسیدگی به آن‌ها پاسخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، دکتر ذبیح‌الله واحدی که در بخش «حقوق سلامت» مردم را با قوانین موجود در حوزه سلامت آشنا  می‌سازد، از این هفته به سؤالات مخاطبان درباره اینکه در چه مواردی و چگونه می‌توان از پزشک شکایت کرد؟ پاسخ می‌دهد. 
این برنامه در بخش گفتگوی تخصصی با دعوت از دکتر فریدون سلطان خواه جراح و متخصص ارتوپد و جراحی استخوان و مفاصل به معرفی روش‌های نوین کاهش درد با استفاده از دستاوردهای متخصصان ارتوپدی می‌پردازد.
«یک فنجان سلامت» در بخش «کافه سلامت» نیز با دکتر مهرداد نصرالله زاده متخصص تغذیه همراه می‌شود تا با او درباره روش‌های چاقی و لاغری گفتگو کند.
این مجله تصویری که با نگاهی نو به مقوله پزشکی می‌پردازد، با شعار پیشگیری قبل از درمان روی آنتن می‌رود و تلاش می‌کند «خود مراقبتی» را به مردم آموزش دهد؛ خبرخوان و میکروسکوپ، حقوق سلامت، کافه سلامت و ... بخش‌های مختلف این برنامه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.
«یک فنجان سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو است که دوشنبه هر هفته از ساعت 18:50 با اجرای زهرا شوقی روی آنتن می‌رود و بازپخش آن ساعت 1:25 روز سه‌شنبه خواهد بود.
ارسال نظر
captcha