1394/11/7 |
15:46 |
شناسه خبر: 30508

بررسی وضعیت فعلی صنعت خودروسازی روی میز «غیرمحرمانه»

وضعیت فعلی صنعت خودروسازی در کشور و ارائه وام های دولتی به صنایع خودروسازی در برنامه این هفته «غیر محرمانه» طی روزهای پنجشنبه و جمعه 8 و 9 بهمن ماه بررسی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، اتاق فکر برنامه غیر محرمانه پنجشنبه 8 بهمن ماه با  حضور جمشید پژویان؛ استاد دانشگاه و رئیس سابق شورای رقابت، هاشم حکمین از روابط عمومی ایران خودرو همچنین علیرضا عاصم یوسفی و محمود احمدی افزادی با موضوع چالش برانگیز خودرو پیش روی مخاطبان شبکه دو قرار خواهد گرفت.

مناظره جمعه شب این برنامه نیز با حضور احمد نعمت بخش؛ دبیر انجمن خودروسازان، امیرحسین قناتی؛ مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت در یک موضع و جمشید پژویان و احمد حاتمی یزد؛ تحلیلگر مسائل اقتصادی انجام می شود.

بنا بر این گزارش مباحثی از جمله خودروی داخلی یا خودروی خارجی، بررسی وضعیت فعلی صنعت خودروسازی در کشور، بدهی شرکت های خودروسازی به قطعه سازان و صحت ارقام اعلام شده، همچنین پرداخت وام های دولتی به صنایع خودروسازی موارد مختلفی است که مستند مناظره «غیرمحرمانه» سعی دارد از زاویه ای متفاوت به آنها بنگرد.

موافقان قائل به بحث پیشرفت های صنعت خودروسازی در کشور در زمینه انعقاد قراردادهای جدید بین المللی در یک موضع و مخالفان وجود صنعت خودروسازی در کشور در این برنامه مقابل هم قرار می گیرند. در میان حاضران در استودیو نیز تنی چند از طراحان خودرو دعوت شده اند تا در خلال مناظره به بحث طراحی خودرو و ارتباط آن با برخورداری از آگاهی های آکادمیک بپردازند.

مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو به روی آنتن خواهد رفت.

 

 

گالری
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی