1394/11/29 |
07:00 |
شناسه خبر: 30567

پلیس، دولت و شهرداری سه ضلع مستند مناظره «غیرمحرمانه» با موضوع ترافیک

مهار معضل ترافیک و چاره اندیشی در این خصوص؛ موضوعی است که برنامه مستند مناظره «غیر محرمانه» طی روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 بهمن به آن پرداخته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در بخش اتاق فکر «غیرمحرمانه» که پنجشنبه 29 بهمن با حضور سردار تیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، علی فغانی مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری و داود دعاگویان جامعه شناس،  به روی آنتن شبکه دو می رود به الزامات ترافیک و فرهنگ رانندگی با توجه به سه عامل مهندسی ترافیک، آموزش در این حوزه و اجرای قوانین پرداخته می شود. نقاط بلاتکلیف در مهندسی ترافیک، نگاهی به ظرفیت سیستم حمل و نقل عمومی کشور، کمپین خط سفید به عنوان یکی از فرهنگ سازی های جاری در حوزه مسائل ترافیکی کشور و ... از دیگر مواردی است که در این برنامه مورد توجه قرار می گیرد.

همچنین «غیرمحرمانه» در مناظره جمعه 30 بهمن ماه سه کارشناس را در سه ضلع این مناظره قرار داده تا زوایای ناگشوده و گره های حمل و نقل و ترافیک کلان شهرها را واکاوی کند. بر این اساس، سیدجعفر تشکری هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد مهندسی ترافیک و زیرساخت های شهری، سردار تیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در زمینه مقررات ترافیکی و علی نوذرپور معاون سزمان شهرداری های وزارت کشور و نماینده شورای عالی ترافیک در مقوله فرهنگ سازی و آموزش به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو پخش می شود.

 

 

گالری
ارسال نظر
captcha