1394/12/12 |
15:30 |
شناسه خبر: 30615

گردشگری در ایران؛ فرصت ها و محدودیت ها"در «غیرمحرمانه»

جایگاه صنعت گردشگری در ایران، سهم این صنعت در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت و امکانات موجود در حوزه گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی و لزوم سرمایه گذاری در این حوزه، موضوع این هفته برنامه مستند مناظره

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، بررسی وضعیت گردشگری در ایران موضوعی است که در ششمین  قسمت از مناظره غیر محرمانه طی روزهای پنج شنبه و جمعه؛ 13 و 14 اسفندماه به آن پرداخته می شود. بر این اساس فرصت ها و محدودیت های حوزه گردشگری عمده مبحثی است که در اتاق فکر و همچنین مناظره اصلی مطرح می شود.

میهمانان اتاق فکر این برنامه، دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو، رییس دانشگاه علم و فرهنگ و مهندس خدایی، معاون گردشگری جزیره ی کیش هستند که به همراه دکتر محمود احمدی افزادی، مجری کارشناس، علیرضا عاصم یوسفی، تهیه کننده و نرگس سادات اصفا، پژوهشگر آسیب های حوزه گردشگری را مورد توجه قرار می دهند.

«غیر محرمانه» در مناظره ی روز جمعه 14 اسفندماه نیز با حضور کارشناسان، مسئولان سابق میراث فرهنگی و گردشگری و فعالان و صاحبان تورهای گردشگری  به بررسی زوایای مهمی از گردشگری  در ایران می پردازند.  بر این اساس، دکتر حسن تقی زاده انصاری رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران، دکتر منوچهر جهانیان رئیس دانشکده گردشگری و معاون سازمان میراث فرهنگی دولت دهم به همراه دکتر شالبافیان مدیر بخش گردشگری مرکز پژوهش های مجلس میهمانان این قسمت از مناظره ی غیر محرمانه هستند.

مستند مناظره ی "غیر محرمانه" به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی و با روایت مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو پخش می شود و باز پخش آن روزهای جمعه ساعت 15:30 و شنبه ساعت 13خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی