1394/12/20 |
08:00 |
شناسه خبر: 30660

درخشش سه شهید اهل حرم در برنامه «از آسمان»

برنامه «از آسمان» با پخش سه برنامه در ایام شهادت حضرت صدیقۀ طاهره (س) سال 1394 را به پایان می رساند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این سه برنامه که دربارۀ زندگی سه شهید مدافع حریم اسلام و اهل بیت علیهم السلام تولید و آمادۀ پخش شده اند در روزهای 21 ، 22 و 23 اسفندماه ساعت 17:5 دقیقه از شبکۀ دو پیشکش علاقمندان به فرهنگ حماسه و جهاد خواهند شد.

 نخستین برنامه به سردار شهید محسن قاجاریان فرماندۀ تیپ زرهی 21 امام رضا (ع) نیشابور اختصاص دارد، در این برنامه تنها به گوشه ای از توانمندی ها و عملکرد این شهید عزیز پرداخته شده است.

قهرمان برنامۀ بعدی از آسمان شهید تقی ارغوانی است که به عنوان بسیجی عازم جبهه های مقاومت شد و در دومین اعزام داوطلبانه اش به شهادت رسید. از شهید ارغوانی یک پسر 12 ساله به یادگار مانده است. این برنامه 22 اسفند همزمان با روز شهید پخش می شود.

آخرین برنامه که در روز شهادت حضرت صدیقۀ طاهره (س) پخش خواهد شد گوشه هایی از زندگی شهید علی آقاعبدالهی را به تصویر کشیده است. آقاعبدالهی با پیگیری های بسیار زیاد بالاخره در زمستان امسال اجازۀ حضور در میدان نبرد را پیدا کرد و به مقام شهادت نائل شد.

گفتنی است که این شهدا در عملیات های اخیر ارتش سوریه علیه تروریست ها به شهادت رسیده اند.

از آسمان کاریست از گروه امور اجتماعی، به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر خورشیدی فرد که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان شهادت می پردازد.

 

گالری
ارسال نظر
captcha