1395/1/28 |
10:32 |
شناسه خبر: 30948

باشگاه خبرنگاران جوان: «اون‌یکی‌ها» از اواخر اردیبهشت ماه به پخش شبکه دو می‌رسد

مجموعه تلویزیونی «اون‌یکی‌ها» در روزهای پرمصرف استفاده از آب، از اواخر اردبیهشت ماه به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

لیلا مردانیان تهیه‌کننده مجموعه‌های تلویزیونی کودک و نوجوان در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از ساخته جدید خود تحت عنوان «اون‌یکی‌ها» خبر داد و در خصوص زمان پخش این مجموعه گفت: پیش تولید این مجموعه از اوایل بهمن ماه شروع شده و برای روزهای تابستان به روی آنتن می‌رود.
 
تهیه‌کننده مجموعه نمایشی «کودک من» پیرامون روند و جزئیات جدید مجموعه تلویزیونی «اون‌یکی‌ها» اظهار داشت: با توجه به گفته‌های شبکه دو سیما و حامی مالی، این برنامه برای زمان اوج مصرف آب در نظر گرفته شده و از اواخر اردیبهشت ماه به پخش می‌رسد.
 
مردانیان تهیه‌کننده مجموعه نمایشی «اون‌یکی‌ها» در پایان افزود: با توجه به تصویربرداری بخش عمده این سریال، تدوین، موسیقی و مراحل فنی در حال انجام است.
 
وی در ادامه در خصوص زمان تولید و آغاز تصویربرداری بیان کرد: بالافاصله پس از طراحی دکور، تصویربرداری را از 9 اسفند ماه شروع کردیم و تا به امروز به قسمت سی‌ام رسیده‌ایم.
 
گفتنی است؛ مجموعه نمایشی «اون‌یکی‌ها» به کارگردانی علی مختارزاده و تهیه‌کنندگی لیلا مردانیان، با هدف ترویج مصرف صحیح آب تولید شده است و آموزش استفاده بهینه از منابع آبی، مدیریت صحیح آن در شرایط بحرانی و حفظ این نعمت الهی را به صورت غیر مستقیم و به شیوه‌ای ملموس برای کودکان در نظر دارد.
 
«اون‌یکی‌ها» داستانی است از دو سرزمین متفاوت؛ یکی واقعی و ملموس، دیگری فانتزی و خیال‌انگیز. یک خانواده از شهر به مزرعه‌ای نقل مکان می‌کنند تا از آلودگی هوا نجات پیدا کنند. در آنجا با افتادن یک سبد در حیاط خانه زمینه ورود شخصیت‌های فانتزی به داستان فراهم می‌شود و اینگونه «اون‌یکی‌ها» با اتفاقاتی خاص پایشان به سرزمین قصه‌ها باز می‌شود تا اهمیت نعمت الهی «آب» برای کودکان به تصویر کشیده شود.
 
ارسال نظر
captcha