1395/1/28 |
15:49 |
شناسه خبر: 30950

خبرنگار مهر: کاظم بلوچی به «برادر» پیوست/ آماده شدن سریال برای رمضان

مجموعه تلویزیونی «برادر» به کارگردانی جواد افشار برای تکمیل بازیگران خود با کاظم بلوچی قرارداد بست.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از قطعی شدن حسین یاری به عنوان بازیگر مجموعه «برادر» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی نعمت چگینی، گروه تولید با کاظم بلوچی قرارداد بستند تا تیم بازیگران این مجموعه تلویزیونی که برای ماه رمضان روی آنتن می رود کامل شوند.

سریال «برادر» به نویسندگی آرش قادری ساخته می‌شود و بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، مجید واشقانی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی تا کنون جلوی دوربین رفته اند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که...

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی