1395/1/28 |
15:52 |
شناسه خبر: 30951

خبرگزاری فارس: کاظم بلوچی به «برادر» پیوست/ ضبط سریال در غرب تهران

سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی نعمت چگینی این روزها در لوکیشنی واقع در محدوده غرب تهران پیگیری می‌شود و همچنین کاظم بلوچی به بازیگران این مجموعه تلویزیونی اضافه شده است.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، سریال «برادر» که تاکنون در لوکیشن‌هایی نظیر دهکده المپیک، بازار تهران و... تصویربرداری شده بود این روزها در لوکیشنی واقع در محدوده غرب تهران پیگیری می‌شود. همچنین کاظم بلوچی یکی از بازیگرانی است که به تازگی به این سریال اضافه شده و در نقش بهرام کلایی بازی می‌کند. 

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که...

سریال «برادر» به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و نویسندگی آرش قادری برای پخش در ماه رمضان از شبکه دو سیما تولید می‌شود.

بازیگرانی چون حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، مجید واشقانی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی