1395/1/29 |
15:30 |
شناسه خبر: 30965

بانی فیلم: «برادر» سریالی شریف و خوش ساخت

کاوه خداشناس بازیگر سریال های تلویزیونی «رستگاران»،«پول کثیف» و«عملیات ۱۲۵» بوده است. وی در حال حاضر بازیگر سریال در حال ساخت «برادر» به کارگردانی جواد افشار است. این سریال ۳۰ قسمتی برای ماه مبارک...

کاوه خداشناس بازیگر سریال های تلویزیونی «رستگاران»،«پول کثیف» و«عملیات ۱۲۵» بوده است. وی در حال حاضر بازیگر سریال در حال ساخت «برادر» به کارگردانی جواد افشار است. این سریال ۳۰ قسمتی برای ماه مبارک رمضان ساخته می شود. او همچنین در صدد حضور در یک نمایش تئاتر و همچنین کارگردانی یک نمایش است.
وی درباره حضور در سریال «برادر» به بانی فیلم توضیح می دهد:« سریال برادر به نویسندگی آرش قادری و کارگردانی جواد افشار است. این مجموعه خیلی تمیز است و همچنین آرش قادری در نگارش این فیلمنامه از ادبیات جالبی استفاده کرده است. این قصه فضای ایرانی قدیم را با فضای امروز کنار هم دارد. من در این سریال نقش فرزند یکی از بزرگان بازار را بازی می کنم که فردی امین است. این کاراکتر در طول قصه با توجه به اتفاق هایی که برایش رخ می دهد ، دچار تحول می شود. به نظرم مجموعه «برادر» با توجه به ظرافت و استاندارد هایش با استقبال مخاطب رو به رو می شود». وی در ادامه می گوید:« سینما پیشنهادی ندارم ، اما این روزها بیشتر در صدد اجرای تئاتر هستم. این روزها به تنظیم متنی از یک رمان و آماده سازی آن برای نمایش می پردازم و امیدوارم سال ۹۵ این نمایش را اجرا کنم». این بازیگر در پایان می افزاید:« علاوه بر کارگردانی نمایش با گروهی دیگر متنی ایرانی را تمرین می کنیم. این نمایش اواخر بهار در ایرانشهر اجرا خواهد شد. متن این نمایش از جمله کارهای خیلی تمیز در سال های اخیر است و امیدواریم مخاطب هم به چنین نگاهی درباره این نمایش برسد».

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی