1395/2/4 |
15:32 |
شناسه خبر: 30988

پخش ویژه « از آسمان » و «تن های تنها» در سالروز وفات حضرت زینب (س)

دو برنامه «از آسمان» و «تن های تنها» شنبه 4 اردیبهشت مصادف با رحلت حضرت عقیله النساء زینب کبری (س) پخش ویژه خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو،  «از آسمان» در ادامه مروری بر زندگی شهدای مدافع حریم اهل بیت علیهم السلام ، به شهید جاویدالاثر محمد آژند اختصاص دارد و از این رو بخش هایی از زندگی و فعالیت های فرهنگی این مداح اهل بیت (ع) را به تصویر کشیده است.

از آسمان کاریست از گروه امور اجتماعی، به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر خورشیدی فرد که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان شهادت می پردازد.
علاقمندان به فرهنگ شهادت می توانند این ویژه برنامه را شنبه ساعت 17:20 در شبکه دو سیما مشاهده کنند.

«تن های تنها» نیز به مناسبت سالروز وفات حضرت زینب کبری (س) با حضور کارشناسان مذهبی و آیتم های مختلف  شنبه 4 اردیبهشت به روی آنتن می رود.

کارشناسانی که در این برنامه حضور خواهند داشت خانم ها صفارهرندی، زهره عباسی و شیدا نیکوروین هستند که پیرامون زندگی و سیره حضرت زینب (س) به گفت و گو می پردازند.

«تن های تنها»  با اجرای محسن قره شیخلو و فاطمه السادات متولیان، روایت وحید کاظمی و شعرخوانی نجم الدین شریعتی برای گروه سنی نوجوان تدارک دیده شده است.

این ‌ برنامه مناسبتی با تدارک آیتم‌های مختلف و پخش نماهنگ‌های مرتبط می‌کوشد مخاطبان خود را با مفاهیم عمیق معرفتی آشنا کند.
تن های تنها به تهیه کنندگی اصغر مهدی ابهری کاریست از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما که ساعت 18 به روی آنتن می رود.

 

 

ارسال نظر
captcha