1395/2/6 |
12:25 |
شناسه خبر: 30998

ایلنا: سریالم را مردم دوست داشتند

مهرداد خوشبخت با اشاره به پخش سریال «غیرعلنی» از تلویزیون در ایام انتخابات گفت: این سریال که به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌پرداخت با اینکه بسیار کوتاه بود اما خیلی خوب دیده شد.

مهرداد خوشبخت در گفتگو با خبرنگار ایلنا، افزود: غیرعلنی سوژه جدیدی داشت و طبق آنچه مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی به عنوان تهیه‌کننده کار اعلام کرد، مردم این سریال را دیدند و آن را دوست داشتند.

این کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به موفقیت سریالی اجتماعی با زمینه سیاسی بین مخاطبان، او را ترغیب به تجربه دوباره فیلمی با مضامینی مشابه کرده است یا نه، گفت: برای ادامه کار سریال‌سازی نیازی به ترغیب ندارم.

خوشبخت تصریح کرد: مسیری را که می‌روم دوست دارم و همان را هم در آینده در پیش می‌گیرم.

خوشبخت با اشاره به اینکه فعلاً کار جدیدی را در دست تولید ندارد، گفت: مشغول کار روی یک سناریو هستم و فیلمنامه دیگری را هم که پیشنهاد شده بود مطالعه کرده و در حال تصمیم‌گیری هستم.

«غیرعلنی» نوشته مهدی حمزه و حسین تراب‌نژاد یک مینی‌سریال 11 قسمتی به کارگردانی مهرداد خوشبخت است که توسط رضا جودی در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی تولید شده و در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، از شبکه دو سیما پخش شد؛ غیرعلنی داستان رقابت انتخاباتی سه جوان را روایت می‌کرد.

ارسال نظر
captcha