1395/2/8 |
07:01 |
شناسه خبر: 31014

بررسی تاثیر واقع بینی در انتخاب همسر در برنامه «کام شیرین»

برنامه ترکیبی «کام شیرین» که با محوریت پرداختن به ازدواج و مسائل پیرامون آن به تازگی روی آنتن شبکه دو رفته، در جدیدترین برنامه خود به آشنایی دختر و پسر در محیط هایی...

برنامه ترکیبی «کام شیرین» که با محوریت پرداختن به ازدواج و مسائل پیرامون آن به تازگی روی آنتن شبکه دو رفته، در جدیدترین برنامه خود به آشنایی دختر و پسر در محیط هایی به غیر از خانواده، دخیل شدن ملاک های احساسی و فاقد واقع بینی در انتخاب همسر و نتیجه این ازدواج ها اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، آموزش هایی در خصوص موضوعات قبل از ازدواج، هدف از ازدواج، تفاوت ازدواج سنتی و مدرن و میزان موفقیت هر یک، اختلاف سنی در ازدواج، فرزندآوری و ... از جمله موضوعاتی است که در این برنامه مورد بررسی قرار می گیرد.

گفتنی است در برنامه «کام شیرین» پس از پخش آیتم های نمایشیِ همخوان با موضوع هر برنامه، هومن نامور به عنوان کارشناس برنامه به گفت و گو با حضار می پردازد.

کام شیرین کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی و محمد سلیم کیا است که شنبه تا دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 18:30 به مخاطبان خود تقدیم می شود و تکرار هر قسمت نیز همان روز ساعت 23:30 خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی