1395/2/9 |
09:30 |
شناسه خبر: 31018

غیرمحرمانه بررسی می کند؛ بنیان های اقتصاد مقاومتی و راهکارهای عملیاتی شدن آن

مستند مناظره غیرمحرمانه در برنامه این هفته خود نگاهی ویژه به اقتصاد مقاومتی، اجرایی شدن و مسائل پیرامون آن دارد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در اتاق فکر این برنامه که پنجشنبه 9 اردیبهشت ساعت 21 پخش می شود؛ حسین کنعانی مقدم رییس کمیته طرح و برنامه کمیسیون اقتصاد کلان و حجت ا... هاشم بیگی دبیر هیات علمی کمیسیون اقتصاد کلان، بازرگانی و اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر ابراهیم رزاقی؛ اقتصاددان و استاد دانشگاه و دکتر محمدرضا رنجبر فلاح اقتصاددان و مدیرعامل سابق بانک تجارت حضور خواهند داشت.

چارچوب ها و بنیان های اقتصاد مقاومتی، تعریف و دیدگاه های موجود، راهکارها و نحوه عملیاتی شدن آن در این برنامه بررسی می شود. همچنین بررسی این مساله که اقتصاد مقاومتی باید از کجا شروع شود و چه کسانی مسئول اجرایی و عملیاتی کردن آن هستند در اتاق فکر برنامه مورد توجه قرار می گیرد.

در مناظره اصلی «غیرمحرمانه» که جمعه 10 اردیبهشت به روی آنتن می رود نیز دکتر عبدالملکی از اساتید دانشگاه، دکتر پورابراهیمی عضو کمیسیون تلفیق مجلس و دکتر خالصی رئیس دبیرخانه شورای اقتصاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی حضور می یابند.

در این برنامه پیرامون اینکه دولت تاکنون چه گام هایی در زمینه اقتصاد مقاومتی برداشته به ویژه از سوی دکتر خالصی بحث و گفت و گو می شود. همچنین دکتر عبدالملکی به عنوان منتقد از این مساله صحبت می کند که سیاست های اقتصاد مقاومتی باید با نگاهی ویژه تری پیگیری شود. پورابراهیمی نیز به توضیح اقدامات قانونی و حقوقی مجلس در این زمینه می پردازد.

مستند مناظره ی غیر محرمانه به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی با روایت  مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است که پنجشنبه و جمعه ی هر هفته ساعت 21 از شبکه دو به روی آنتن می رود و باز پخش برنامه مناظره روز دوشنبه 13اردیبهشت ساعت 13:30 خواهد بود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی