1395/2/12 |
14:50 |
شناسه خبر: 31038

بررسی تاثیرات آشنایی های سایبری در ازدواج در برنامه «کام شیرین»

مجازی شدن روابط اجتماعی در جامعه امروز ایران به مبحث ازدواج نیز راه پیدا کرده است. از این رو برنامه «کام شیرین» در برنامه روز یکشنبه 12 اردیبهشت خود به واقعیتِ آشنایی های سایبری می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه کام شیرین که با رویکرد واکاوی محورهای مهم پیرامون مساله ازدواج به روی آنتن رفته است، در خصوص مبحث این برنامه خود به اهمیت محل آشنایی زوجین بالاخص آشنایی در فضای مجازی می پردازد.

گفتنی است دنیای جدید، شیوه نوینی را برای زندگی می طلبد و از همین رو زندگی نسل جدید با نسل گذشته متفاوت شده است، یکی از شئون اساسی زندگی نیز ازدواج است که تحت تاثیر این تحولات قرار گرفته است.

آموزش هایی در خصوص موضوعات قبل از ازدواج، هدف از ازدواج، تفاوت ازدواج سنتی و مدرن و میزان موفقیت هر یک، اختلاف سنی در ازدواج، فرزندآوری و ... از جمله موضوعاتی است که در این برنامه مورد بررسی قرار می گیرد.

کام شیرین کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی و محمد سلیم کیا و کارشناسی هومن نامور است که شنبه تا دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 18:15 به مخاطبان خود تقدیم می شود و تکرار هر قسمت نیز همان روز ساعت 23:30 خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی