1395/2/14 |
13:43 |
شناسه خبر: 31047

خبرگزاری فارس: محمد علیزاده جای خواجه امیری را در «برادر» گرفت/ ضبط سریال تا مرز ۶۰ درصد

تیتراژ سریال «برادر» پیش‌تر به احسان خواجه امیری سپرده شده بود و به دلیل حضور وی در تیتراژ سریال «پریا» که یکی از گزینه‌های ماه رمضان است، قرار بر این شد تا محمد علیزاده این سریال را بخواند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، تصویربرداری سریال «برادر» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی نعمت چگینی به مرز 60 درصد رسید.

تاکنون تمام بازیگران اصلی این سریال مقابل دوربین افشار رفته‌اند و در حال حاضر گروه در لوکیشنی واقع در محدوده غرب تهران مشغول ضبط هستند.

 

همچنین تیتراژ این سریال پیش‌تر به احسان خواجه امیری سپرده شده بود و به دلیل حضور وی در تیتراژ سریال «پریا» که یکی از گزینه‌های ماه رمضان است،قرار بر این شد تا محمد علیزاده تیتراژ «برادر»‌ را بخواند. علیزاده تاکنون تیتراژ سریال‌هایی چون:‌خروس،زخم،برنامه شهرباران،سراب و ... را برای تلویزیون خوانده است.

 

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که...

سریال «برادر» به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و نویسندگی آرش قادری برای پخش در ماه رمضان از شبکه دو سیما تولید می‌شود.

بازیگرانی چون حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، مجید واشقانی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی و گلاره عباسی تاکنون در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی