1395/2/15 |
14:28 |
شناسه خبر: 31052

"شادباش" ویژه شبکه دو به مناسبت مبعث نبی اکرم (ص)

شبکه دو سیما در شب و روز مبعث نبی مکرم اسلام ویژه برنامه "شادباش" را طی روزهای پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت ماه در جدول پخش خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، ویژه برنامه «شادباش» از سوی گروه نهادهای اجتماعی و به صورت زنده به مناسبت جشن مبعث با بخش های متنوعی میزبان مخاطبان خود می شود. در این مجال سعی شده تا با تدارک بخش های کارشناسی، حضور اقشار گوناگون جامعه بویژه هنرمندان، همراه با نمایش های طنز اجتماعی ضمن ایجاد فضایی فرهیخته و فرهنگی، لحظاتی شاد و فرح بخش برای بینندگان فراهم شود.
دکتر رجبی دوانی و دکتر مهدوی راد از جمله کارشناسانی هستند که میهمان برنامه " شادباش" خواهند بود. و هنرمندانی همچون مجید اخشابی، پروین قائم مقامی، محمود پاک نیت، سوسن مقصودلو، اسماعیل سلطانیان و نیز از دیگر میهمانان این برنامه هستند.
تهیه کننده «شادباش» محسن مناجاتی بوده و اجرای آن را محمدجعفر خسروی و زهرا شوقی بر عهده دارند. آغاز این ویژه برنامه چهارشنبه 15 اردیبهشت در ساعت های 21 و 23:30 خواهد بود. همچنین در روز پنجشنبه 16 اردیبهشت، ساعت11 و 15 بخش های سوم و چهارم این ویژه برنامه به روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

 

ارسال نظر
captcha