1395/2/16 |
08:00 |
شناسه خبر: 31053

غیرمحرمانه بررسی می کند؛ علل و عوامل پرخاشگری و ناشکیبائی در جامعه امروز

مستند مناظره «غیر محرمانه» در این قسمت از برنامه خود به سراغ مساله گفت و گو و تعامل در جامعه ایرانی رفته و علل و عوامل موثر در تحقق جامعه ای مدارا محور را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، دکتر نادر آزاده ، جامعه شناس، دکتر پروین ناظمی روانشناس و مشاور به همراه دکتر محمود احمدی افزادی مجری کارشناس ، علیرضا عاصم یوسفی تهیه کننده و نرگس سادات اصفا پژوهشگر برنامه اعضای اتاق فکر برنامه این هفته را که پنجشنبه 16 اردیبهشت به روی آنتن شبکه دو می رود، تشکیل می دهند.

در این برنامه دیدگاه های مختلفی چون آموزش ایرانی ها برای کسب مهارت های گفت و گو در خانواده و جامعه، نقدپذیری، ناآشنایی با حقوق و تکالیف اجتماعی و سوالاتی مانند اینکه آیا دلایل پرخاشگری در جامعه به موضوعاتی چون توقعات زیاد، دغدغه های شغلی و اجتماعی،  بی اعتمادی، مشکلات مالی و نبود امنیت شغلی محدود می شود؟حدود گفت و گو و تعامل کجاست؟ و تا کجا می توانیم به گفت و گو ادامه بدهیم؟ مطرح خواهد شد.

همچنین در برنامه روز جمعه 17 اردیبهشت و مناظره اصلی دکتر محسن فاطمی؛ روانشناس و استاد دانشگاه، دکتر محمد همایون سپهر؛ مردم شناس، استاد دانشگاه، دکتر بهروز محمودی بختیاری؛ زبان‌شناس و دانشیار پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران حاضر هستند.

در این مناظره علل و عواملی که بنا به دیدگاهی سبب شده جامعه به سمت پرخاشگری، ناشکیبائی و کاهش مدارا حرکت کند و همچنین دیدگاه دیگری که معتقد است جامعه به سمت بی مدارایی حرکت نکرده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو به روی آنتن خواهد رفت و بازپخش آن جمعه ساعت 15:30و دوشنبه ساعت 13 خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی