1395/2/18 |
15:25 |
شناسه خبر: 31057

رو به راه؛ یک دغدغه و چهار دیدگاه

برنامه «رو به راه» که از شنبه 18 اردیبهشت ماه به روی آنتن شبکه دو رفته، تلاش دارد تا هر هفته یک پرونده اجتماعی را برای خانواده ها باز کرده و طی چهار روز از چهار منظر مختلف به آن بپردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، موضوعات این برنامه غالبا دغدغه خانواده ها، جوانان و جامعه است که در «رو به راه» پیگیری می شود. هر چند موضوع کلی که طی چهار روز در این برنامه مطرح می شود، مشترک است اما در تولید این برنامه پیش بینی شده که با ندیدن یک قسمت، انسجام کلی موضوع از بین نرفته و اطلاعات ناقصی به مخاطب عرضه نشود. از این رو هر قسمت از این برنامه نتیجه گیری خاص خود را به همراه خواهد داشت.

بر این اساس روز اول با یک سوژه مردمی و دیدگاه آسیب شناسانه به موضوع نگاه می شود. در دومین روز با حضور یک چهره مردمی به مساله طرح شده پرداخته می شود. در روز سوم از حضور یک کارشناس و مسئول بهره برده که با چالش های خاص خود همراه است و در آخرین و چهارمین روز برنامه که پرونده مورد نظر بسته می شود، یک نمونه موفق از  آن موضوع به برنامه دعوت می شود.

گفتنی است، روبه راه به تهیه کنندگی محمدرضا ماندگاران و اجرای مژده لواسانی کاریست از گروه امور اجتماعی که از شنبه تا سه شنبه ساعت 21 به صورت زنده از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی