1395/2/19 |
15:25 |
شناسه خبر: 31063

خبرگزاری فارس: چگینی: هفتاد درصد از «برادر» مقابل دوربین رفت/محمد علیزاده انتخاب اولمان بود

تهیه کننده سریال «برادر» گفت:از ابتدا گزینه اولمان محمد علیزاده بود و با توجه به جنس صدا و تعداد مخاطبینی که دارد،بهترین انتخابمان بود.

نعمت چگینی تهیه کننده سریال «برادر»‌ در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: ضبط «برادر»‌ به مرز 70 درصد رسیده است و صداگذاری و تدوین به صورت همزمان انجام می‌شود.

وی ادامه داد:‌تمامی لوکیشن‌ها در محدوده غرب تهران هستند و گروه بزودی راهی شهر شمال می‌شوند. همچنین اینروزها گروه تولید در لوکیشن‌هایی چون:‌شهرک چشمه،دهکده المپیک،خیابان‌های غرب تهران و بازار مشغول تصویربرداری هستند.

این تهیه کننده درباره حضور محمد علیزاده به عنوان خواننده تیتراژ پایانی این سریال نیز بیان داشت:‌از ابتدا گزینه اولمان محمد علیزاده بود و با توجه به جنس صدا و تعداد مخاطبینی که دارد،بهترین انتخابمان بود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حاج کاظم پهلوان مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، ضد واردات قاچاق برنج های تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که...

سریال «برادر» به تهیه‌کنندگی نعمت چگینی و نویسندگی آرش قادری برای پخش در ماه رمضان از شبکه دو سیما تولید می‌شود.

بازیگرانی چون حسین یاری، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، گلاره عباسی، سهیلا رضوی، سوگل طهماسبی، مجید واشقانی، کاوه خداشناس، محمد رسول صفری، قدرت الله صالحی، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، بهنام قربانی، مژگان بیات، علیرضا درویش زاده، امیر منصور فلاح، حسین پارسا، افسانه تهرانچی، سمیرا مهدوی شکیبا، مهرداد ایل بیگی، زهرا فراهانی تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی