1395/2/22 |
13:03 |
شناسه خبر: 31075

واکاوی نسبت توان اقتصادی و تجمل گرایی در ازدواج در برنامه «کام شیرین»

بررسی دغدغه «تشریفات و تجمل گرایی در ازدواج» و نسبت آن با توان اقتصادی خانواده ها، محور جدیدترین قسمت برنامه «کام شیرین» است که چهارشنبه 22 اردیبهشت از شبکه دو سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مراسم ازدواج در روزگار ما و میزان تجملات و تشریفات موجود در آن گاهی این سنت الهی را به یک امر ناممکن برای خانواده ها تبدیل کرده است. ریشه یابی این مساله و بررسی اختلافات زوجین منبعث از عامل فوق، موضوع این هفته برنامه «کام شیرین» است.

این برنامه که با محوریت پرداختن به ازدواج و مسائل پیرامون آن به روی آنتن شبکه دو می رود، در تلاش است تا با انعکاس اندیشه ها و عقاید گوناگون در خصوص مراحل مختلف ازدواج که از زمان آشنایی زوجین تا مراسم خواستگاری، ازدواج و پس از آن را شامل می شود، راه را برای دست یافتن به یک نتیجه گیری مطلوب و منطقی در ذهن مخاطب هموار کند. 

گفتنی است در برنامه «کام شیرین» پس از پخش آیتم های نمایشیِ همخوان با موضوع هر برنامه، هومن نامور به عنوان کارشناس برنامه به گفت و گو با حضار می پردازد.

«کام شیرین» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی و محمد سلیم کیا که شنبه تا دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 18:30 به مخاطبان خود تقدیم می شود و تکرار هر قسمت نیز همان روز ساعت 23:30 خواهد بود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی