1395/2/22 |
19:00 |
شناسه خبر: 31076

غیرمحرمانه بررسی می کند؛ حمایت از تولید ملی چرا و چگونه؟

«غیرمحرمانه» موضوع برنامه این هفته خود را به وضعیت کالای ایرانی و دغدغه های مرتبط با آن قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه «غیرمحرمانه» به سراغ موضوع «خرید کالای ایرانی یا خارجی» رفته و به تشریح چرایی و چگونگی حمایت صحیح از کالای ایرانی از دیدگاه مسئولان امر و کارشناسان می پردازد.

بر این اساس در برنامه اتاق فکر غیر محرمانه که پنجشنبه 23 اردیبهشت از شبکه دو سیما پخش می شود عباس سقایی؛ دانشیار دانشگاه و عضو موسس انجمن مدیریت کیفیت ایران، ابراهیم جمیلی؛ رئیس خانه ی اقتصاد ایران و مظفر علیخانی؛ مدیرکل واحد خدمات صادرات، واردات و امورگمرکی اتاق ایران به همراه محمود احمدی افزادی کارشناس- مجری و مهدی بابایی کارشناس و راوی برنامه حضور دارند.

در برنامه روز جمعه 24 اردیبهشت «غیرمحرمانه» نیز حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع مجلس (رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی)، سید محمدرضا مرتضوی دبیرکل خانه ی صنعت، معدن و تجارت و ناصر پرتوی، کارشناس اقتصادی، نویسنده و پژوهشگر سه ضلع این مناظره را تشکیل می دهند.
در شب اصلی مناظره مسائلی چون میزان رغبت به خرید کالاهای ایرانی، راهکارهایی برای اینکه جامعه به سمت خرید کالای ایرانی برود، چرا کالاهای ایرانی با برندهای خارجی بیشتر به فروش می روند، موانع قانونی و اجرایی تولید کالای داخلی و ... به بحث و بررسی گذاشته می شود.

گفتنی است تاکنون موضوعات مختلف اجتماعی همچون بررسی وضعیت صنعت خودروسازی، گردشگری در ایران؛ فرصت ها و تهدیدها، نگاهی به وضعیت بنزین و آلودگی هوا، جریانات مد و پوشاک، تعاملات ارباب رجوع و کارگزار، فرهنگ کار جمعی، ترافیک، اقتصاد مقاومتی و ... در برنامه «غیرمحرمانه» مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است.  

مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاریست از گروه امور اجتماعی که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو به روی آنتن می رود و بازپخش آن جمعه ساعت 15:30و دوشنبه ساعت 13 خواهد بود.

گالری
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی