1395/2/22 |
14:10 |
شناسه خبر: 31077

در گفت‌وگو با فارس؛ مفید: بازنویسی ۷ قسمت «یکتا»‌ انجام شد/صداوسیما فعلا بودجه‌ای برایمان تعیین نکرده است

تهیه کننده سریال «یکتا» گفت: به این دلیل که هنوز از طرف سازمان صدا و سیما برای این سریال تعیین بودجه نشده است،فعلا تصمیمی غیر از بازنویسی فیلم‌نامه نداریم.

«بهروز مفید» تهیه کننده سریال «یکتا»‌ در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره تولید این سریال گفت: تا به حال بازنویسی این سریال تا قسمت 7 آن انجام شده است.

وی ادامه داد:‌ به این دلیل که هنوز از طرف سازمان صدا و سیما برای این سریال تعیین بودجه نشده است،فعلا تصمیمی غیر از بازنویسی فیلم‌نامه نداریم.

این تهیه کننده درباره انتخاب بازیگران «یکتا»‌ نیز بیان داشت: ما پیشتر از این یک مرحله پیش تولید را گذرانده بودیم و در آنجا 6 بازیگر اصلی‌مان انتخاب شده بودند،اما الان تا اعلام بودجه توسط سازمان هیچ بازیگری انتخاب نخواهیم کرد.

به گزارش فارس،سریال «یکتا» که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو در مرحله پیش تولید قرار گرفته یک ملودرام خانوادگی 26 قسمتی است که توسط گروه نویسندگان (علی دادرس،آزیتا ایرایی،آقای پایدار) در حال بازنویسی فیلم‌نامه است.

«یکتا» با محوریت موضوعی همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیرگذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر و دفاع از حقوق و کیان خانواده در این شرایط می‌پردازد.پیش بینی زمان پخش این سریال از شبکه دو سیما، پاییز امسال در نظر گرفته شده است.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی