1395/2/29 |
18:00 |
شناسه خبر: 31083

پرداختن به معضل اعتیاد در برنامه «التهاب»

مستند روایی «التهاب» چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه موضوع اعتیاد را از جوانب مختلف مورد توجه قرار داده و به این معضل بزرگ اجتماعی می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، ارزیابی و بررسی دقیق تر ابعاد مصرف مواد مخدر در جامعه موضوع اصلی این هفته مستند «التهاب» است که طی آن مبارزه با مواد مخدر در مرزها، باندهای مافیایی قاچاق مواد مخدر، نوع مقابله با این پدیده شوم، آسیب ها و تبعات جامعه و خانواده، عملیات دستگیری قاچاقچیان، شهدای عملیات مبارزه با مواد مخدر و .... مورد توجه گروه برنامه ساز قرار می گیرد.

بر این اساس علیرضا جزینی؛ قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، سردار اسدا... هادی نژاد؛ معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر و تنی چند از قضات دادگستری مقابل دوربین التهاب نشسته و  به ارائه اطلاعات مورد نیاز جامعه در این خصوص می پردازند.

گفتنی است ساختار مستند «التهاب» بر اساس بررسی مصداق های عینی و کالبدشکافی معضلات اجتماعی شکل گرفته است. در قسمت های مختلف این مستند موضوعاتی چون سودای شهرت، شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای، فضای مجازی، خرافات، رمالی و فالگیری و .... مورد بررسی قرار گرفته است.

«التهاب» به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو که چهارشنبه ها ساعت 21 به روی آنتن می رود و بازپخش آن جمعه ساعت 15 خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha