1395/2/29 |
21:00 |
شناسه خبر: 31086

«میراث»؛ ویژه برنامه شبکه دو در روز جمعیت

«میراث» عنوان ویژه برنامه شبکه دو سیماست که به مناسبت روز جمعیت و با تاکید بر ضرورت ایجاد خانواده مولد از این شبکه پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در حوزه جمعیت تهیه و تدارک دیده شده با پرداختن به مفاهیمی همچون جمعیت به عنوان ابزار توسعه، بازگشت شأن مادری و وجود نقش های مختلف اعضای خانواده، از میان رفتن مشکل ناباروری در بین زوجین، جمعیت به عنوان فرهنگ،  فرزندآوری و توجه به آینده مهمان مخاطبان خود خواهد شد.

در این ویژه برنامه دکتر عینی زیناب (جمعیت شناس)، دکتر ربابه طاهری پناه (متخصص زنان و ناباروری) و دکتر اسلامی (مدیر دفتر جمعیت وزارت بهداشت) و همچنین دیگر کارشناسان مرتبط با موضوع برنامه حضور خواهند داشت تا مخاطبان را هر چه بهتر و بیشتر با مفاهیم این حوزه آشنا سازند.

تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را امیر مهرداد خسروی به عهده دارد که به عنوان کارشناس سبک زندگی کارشناسان و مهمانان برنامه را همراهی خواهد کرد.

ویژه برنامه «میراث» کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو، پنجشنبه 30 اردیبهشت ساعات 10:30  و 18:30  از این شبکه پخش خواهد شد.

ارسال نظر
captcha