1395/3/5 |
19:00 |
شناسه خبر: 31113

فارس: تاکید رئیس جدید صداوسیما بر کیفی‌تر شدن برنامه‌های تلویزیون/ «علی‌البدل» و «برادر» گزینه‌های قطعی ماه رمضان

قائم مقام معاون سیما گفت:‌ در این مدت برنامه جدیدی به ما ابلاغ نشده اما تأکید آقای علی‌عسکری به عمیق‌ و کیفی‌تر شدن برنامه‌های تلویزیون است. توجه به کیفی‌سازی، حرکت از سطح به عمق و توجه بیشتر به...

قائم مقام معاون سیما گفت:‌ در این مدت برنامه جدیدی به ما ابلاغ نشده اما تأکید آقای علی‌عسکری به عمیق‌ و کیفی‌تر شدن برنامه‌های تلویزیون است. توجه به کیفی‌سازی، حرکت از سطح به عمق و توجه بیشتر به تربیت و حفظ نیروی انسانی در اصل همان مراحلی است که در حکم رهبری به آن تأکید شده بود و سرلوحه کار ما قرار دارد.

«رضا پورحسین» قائم مقام معاون سیما در حاشیه رونمایی از انیمیشن «جوانمردان»‌ در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر اینکه در دوره جدید ریاست سازمان صدا و سیما چه برنامه‌ها و رویکردی به شما ابلاغ شده است،‌گفت: در این مدت برنامه جدیدی به ما ابلاغ نشده اما تأکید آقای علی‌عسکری به عمیق‌ و کیفی‌تر شدن برنامه‌های تلویزیون است. توجه به کیفی‌سازی، حرکت از سطح به عمق و توجه بیشتر به تربیت و حفظ نیروی انسانی در اصل همان مراحلی است که در حکم رهبری به آن تأکید شده بود و سرلوحه کار ما قرار دارد.

وی در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار فارس درباره سریال‌های ماه رمضان، نیز بیان داشت: برای ماه رمضان امسال به این نتیجه رسیدیم که فقط دو سریال برای مخاطبان داشته باشیم که تا به اینجای کار سریال «علی‌البدل» به کارگردانی سیروس مقدم برای شبکه یک و سریال «برادر»‌به کارگردانی جواد افشار برای شبکه دو در ایام ماه رمضان پخش خواهد شد. همچنین سریال «چرخ فلک»‌، «پریا»‌ و «پادری» نیز بعد از ماه رمضان به روی آنتن می‌رود.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاران درباره ارتباط سازمان صدا و سیما با دولت و بحث کمبود بودجه گفت:‌ همانطور که آقای عسکری در صحبت‌ها و در مراسم معارفه گفته بودند قاعدتاً یکی از کارهایی که بر وفق امور سازمان صدا و سیما قرار دارد ارتباط بیشتر برای حمایت از دولت است و بحث بودجه روال خاص خود را دارد که باید بر طبق همین روال پیش رویم.

وی درباره پذیرش استعفای محمد تاجیک مدیر شبکه مستند نیز گفت:وی مدتی پیش استعفا داد اما هنوز آقای پورمحمدی استعفای ایشان را نپذیرفته است و اگر وی روی استعفای خود مصر باشد،‌ ما نیز فرد دیگری را انتخاب می‌کنیم اما تا اعلام مدیر بعدی مشغول به کار خواهد بود.

قائم مقام معاون سیما در پاسخ به سؤال دیگری بیان داشت:‌ برنامه رادیو هفت از شبکه آموزش به شبکه 4 کوچ کرد آن هم به این دلیل که برنامه آموزشی نبود که بخواهد در این شبکه فعالیت کند. الان نیز با همان تیم اما با نام صدبرگ به روی آنتن شبکه چهار می‌رود که این برنامه به کارگردانی منصور ضابطیان در بخش‌هایی با رادیو هفت تفاوت دارد.

وی درباره اینکه آیا در دوره جدید در بخش سریال‌سازی شاهد رشد خواهیم بود،‌گفت: در سریال‌سازی به ویژه ساخت سریال‌های الف ویژه شتاب بیشتری خواهیم داشت.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی