1395/3/10 |
14:54 |
شناسه خبر: 31124

خبرگزاری مهر: عوامل «آرام می‌گیریم» به جنوب تهران رسیدند/ داریوش فرهنگ اضافه شد

سریال «آرام می گیریم» به کارگردانی روح الله سهرابى در حال تصویربرداری است و به تازگی داریوش فرهنگ به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، تصویربرداری سریال ۴٢ قسمتى «آرام مى گیریم» به کارگردانى روح الله سهرابى و تهیه کنندگى فرهاد گلى از اوایل اردیبهشت در تهران آغاز شده است.

به تازگی داریوش فرهنگ نیز براى ایفاى یکى از نقش هاى اصلى به این سریال پیوسته است. داریوش فرهنگ ایفاگر نقش خسرو است که در توضیح این شخصیت آمده است: خسرو به عنوان کسى که سال هاى سال مورد قضاوت قرار گرفته و مجبور به ترک زادگاه خود بوده است اینک پس از ۳۰ سال به کشور باز مى گردد تا از حیثیت از دست رفته خود دفاع کند که در این مسیر دچار اتفاقات پرتعلیقى مى شود.

گروه سازنده این مجموعه تلویزیونی پر لوکیشن و پر بازیگر اکنون در منطقه نازی آباد تهران به کار خود ادامه می دهند.

«آرام می گیریم» به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوع دوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می پردازد. در سایه همدلی و همگرایی اعضای این خانواده است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز می گردد.

روح الله سهرابی، درباره قصه این سریال گفته است: «آرام می‌گیریم» بنا دارد ماجرای از هم گسیختگی و فروپاشی یک تفکر و سپس یک خانواده را به تصویر بکشد و البته راه های جلوگیری از این اتفاق تلخ و نامبارک را در قالب قصه ای کاملا به روز و تازه به نمایش بگذارد. در این سریال نقش یک قوه خردمند و دلسوز در نجات یک خانواده و در نهایت جامعه به خوبی مشهود است.

فرهاد گلی تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی نیز «آرام می گیریم» را برخوردار از قصه ای روشنگر برای خانواده و جامعه امروز می داند و معتقد است: این سریال یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش های میان شخصیت ها و تعلیقات بوجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده های جامعه امروز ما می رساند.

آتیلا پسیانی، هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، کامران تفتی، آشا محرابی، نگار عابدی، علی اوسیوند، محمد فیلی، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، حمید هدایتی، مونا فرجاد، نسرین نکیسا، ارسلان قاسمی از جمله بازیگران این سریال هستند و بازیگران دیگری هم به آن اضافه می شوند.

فیلمنامه این سریال توسط سید مرتضی مصطفوی و روح الله سهرابی به نگارش در آمده و توسط فریدون فرهودی و فروغ فروهیده بازنویسی شده است.

دیگر عوامل این سریال عبارتند از مشاور پروژه: لیلا لاریجانی، مشاور کارگردان و بازیگردان: محمدرضا فاضلی، مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، مدیر تولید: ایرج طایفه غلامی، طراح صحنه و لباس: رضا درگزی، طراح گریم: زهره سیه پوش، مدیر صدابرداری: امیر عاشق حسینی،  آهنگساز: محمد محمدعلی، تدوین: موحد شادرو و نوید توحیدی، مدیر برنامه ریزی: فرزاد رحمانی، دستیار اول کارگردان: مهدی سهرابی، مدیر تدارکات: امیرهوشنگ حسینی، منشی صحنه: علیرضا فرحزادی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: پیام نصیری خرم، مدیر روابط عمومی: رسول شادمانی.

«آرام می گیریم» محصول مشترک شبکه دو سیما و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است که در ۴۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش در نیمه دوم سال ۱۳۹۵ از این شبکه تولید می شود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی