1395/3/10 |
15:05 |
شناسه خبر: 31128

میزان: گروه سازنده سریال "آرام میگیریم" به جنوب تهران رسیدند+ عکس

خبرگزاری میزان- گروه سازنده مجموعه پرلوکیشن و پر بازیگر "آرام میگیریم" که تصویربرداری آن حدود 40 روز پیش آغاز شد، اکنون در منطقه نازی آباد تهران به کار خود ادامه می دهند.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، "آرام میگیریم" به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوع دوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می پردازد. خانواده ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضاء آن است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز می گردد.
در مجموعه "آرام مى گیریم" داریوش فرهنگ ایفاگر نقش خسرو است که در توضیح این شخصیت آمده است؛ خسرو به عنوان کسى که سال هاى سال مورد قضاوت قرار گرفته و مجبور به ترک زادگاه خود بوده است اینک پس از 30 سال به کشور باز مى گردد تا از حیثیت از دست رفته ى خود دفاع کند که در این مسیر دچار اتفاقات پرتعلیقى مى شود.


گروه سازنده این مجموعه تلویزیونی پر لوکیشن و پر بازیگر که تصویر برداری را حدود 40 روز پیش کلید زدند، اکنون در منطقه نازی آباد تهران به کار خود ادامه می دهند.

گروه سازنده سریال
 
روح اله سهرابی، در رابطه با قصه این سریال می گوید: « "آرام میگیریم" بنا دارد ماجرای از هم گسیختگی و فروپاشی یک تفکر و سپس یک خانواده را به تصویر بکشد و البته راه های جلوگیری از این اتفاق تلخ و نامبارک را در قالب قصه ای کاملا به روز و تازه به نمایش بگذارد. در این سریال نقش یک قوه خردمند و دلسوز در نجات یک خانواده و در نهایت جامعه به خوبی مشهود است.»
 
فرهاد گلی، تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی نیز، "آرام میگیریم" را برخوردار از قصه ای روشنگر برای خانواده و جامعه امروزمی داند و معتقد است: «این سریال یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش های میان شخصیت ها و تعلیقات بوجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده های جامعه امروز ما می رساند.»
 
تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی با اشاره به اینکه، تفاهم جهت تغییرات در فیلمنامه دلیل وقفه پیش آمده در روند تولید این سریال بوده است، موفقیت حاصله را نتیجه همت و تلاش گروهی دانست و خاطرنشان کرد: «دوستان زیادی برای رسیدن این سریال به مرحله تولید تلاش کردند که بر خود وظیفه می دانم از این عزیزان تشکر کنم. همچنین ضروریست که تقدیر ویژه داشته باشم از جناب آقای محمودرضا تخشید – ریاست اسبق مرکز امور نمایشی سیما، جناب آقای رحمان سیفی آزاد – ریاست محترم مرکز امور نمایشی سیما و همچنین جناب آقای مسعود صباح که با مساعدت خود مسیر تولید این سریال را هموار کردند.» 

 گروه سازنده سریال

آتیلا پسیانی، هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، کامران تفتی، آشا محرابی، نگار عابدی، علی اوسیوند، محمد فیلی، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، حمید هدایتی، مونا فرجاد، نسرین نکیسا، ارسلان قاسمی از جمله بازیگران این سریال هستند، که بازیگران دیگری از چهره هاى مطرح و سرشناس سینما و تلویزیون برای ایفای دیگر نقش ها بزودی به این مجموعه اضافه خواهند شد.
 
فیلمنامه این سریال توسط سید مرتضی مصطفوی و روح اله سهرابی به نگارش در آمده که توسط فریدون فرهودی و فروغ فروهیده، بازنویسی شده است.
 
 گروه سازنده سریال

دیگر عوامل این سریال عبارتند از: مشاور پروژه: لیلا لاریجانی / مشاور کارگردان و بازیگردان: محمدرضا فاضلی / مدیر تصویربرداری: محمد ناصری / مدیر تولید: ایرج طایفه غلامی / طراح صحنه و لباس: رضا درگزی / طراح گریم: زهره سیه پوش / مدیر صدابرداری: امیر عاشق حسینی /  آهنگساز: محمد محمدعلی / تدوین: موحد شادرو ـ نوید توحیدی / مدیر برنامه ریزی: فرزاد رحمانی / دستیار اول کارگردان: مهدی سهرابی / مدیر تدارکات: امیرهوشنگ حسینی/ منشی صحنه: علیرضا فرحزادی / عکاس و تصویربردار پشت صحنه: پیام نصیری خرم / مدیر روابط عمومی: رسول شادمانی / مجری طرح: افق رسانه پاسارگاد.   
 
گفتنی است، "آرام میگیریم" محصول مشترک شبکه دو سیما و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است که در 42 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش در نیمه دوم سال 1395 از این شبکه تولید می شود.
 

ارسال نظر
captcha