1395/3/16 |
13:49 |
شناسه خبر: 31146

باشگاه خبرنگاران جوان: سری دوم «اون‌یکی‌ها» در شمال کشور کلید می خورد

سری دوم سریال «اون‌یکی‌ها»، شهریور ماه در شهر شمال کشور کلید می خورد.

لیلا مردانیان تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «اون یکی‌ها» در خصوص روند و ساخت سری دوم این مجموعه عروسکی در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: در حال حاضر ساخت سری اول این مجموعه تلویزیونی به انتها رسیده است و در پی تدارک و آماده‌سازی سری دوم هستیم.
 
وی در ادامه بیان کرد: قرارداد سری دوم را با ادامه دادن 38 قسمت، 30 دقیقه‌ای دیگر بسته‌ایم و به امید خدا برای ادامه تصویربرداری به شمال کشور سفر می‌کنیم و از فضای استودیویی خارج می شویم.
 
مردانیان در خصوص ادامه روند داستانی مجموعه داستانی «اون‌یکی‌ها» اظهار داشت: ما در قسمت پایانی سری اول می‌بینیم که خانواده اون یکی ها (بابا کولاک و بچه‌ها) به دنبال مادرشان حرکت می‌کنند و خانواده بیژن باغبانی هم به پیشنهاد دوستشان تعطیلات تابستان را به شمال سفر می‌کنند که در نهایت با اتفاقی تازه روبرو می‌شوند. در خانواده بابا کولاک دوباره همسایه بالاسری این خانواده می‌شود.
 
وی درباره پیشرفت تولید سری دوم این مجموعه تلویزیونی تصریح کرد: در حال حاضر با طراحی‌هایی که انجام شده در یک خانه ویلایی ساخت سری دوم 80 درصد پیشرفت داشته و تنها 20 درصد نهایی مانده است که آن هم بلافاصله پس از رسیدن بودجه به پایان می رسد.
 
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «اون یکی ها» در خصوص زمان بندی و نگارش متن‌های سری جدید این سریال عنوان کرد: 15 قسمت از متن‌های سری دوم به نگارش درآمده است و به احتمال زیاد از 15 شهریور ماه تصویربرداری را در شهر نوشهر آغاز می‌کنیم.
 
مردانیان با اشاره به اینکه بازیگری جدید به سریال «اون‌یکی‌ها» اضافه نمی شود، عنوان کرد: ما در سری جدید با همان بازیگران اصلی خود و چند نفر دیگر به عنوان مهمان کار را ادامه می‌دهیم.
 
وی در پایان به فاصله زمانی پخش دو سری از این مجموعه عروسکی اشاره کرد و گفت: سری اول سریال «اون یکی ها» بعد از ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه دو سیما می رود و با یک فاصله ده روزه سری دوم این مجموعه به پخش می رسد.
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی