1395/3/19 |
18:10 |
شناسه خبر: 31170

خبرگزاری مهر: لیلا اوتادی به «آرام می گیریم» پیوست

در ادامه روند تولید مجموعه تلویزیونی «آرام میگیریم» به کارگردانى روح اله سهرابى و تهیه کنندگى فرهاد گلى، لیلا اوتادى نیز به جمع بازیگران این سریال پیوست.

به گزارش خبرگزاری مهر، لیلا اوتادى که ایفاگر نقش آوا در سریال «آرام می گیریم» است در لوکیشن مرکز بهزیستی منطقۀ نازی آباد و در جستجو برای یافتن خواهرش رعنا مقابل دوربین رفت تا شاید موفق شود او را که از خانه متواری شده بیابد و به زندگی بازگرداند.

در توضیح شخصیت آوا آمده است: ناملایمتى، نامهربانى و خودرأیى در یک خانواده متمول هر دو دختر آن خانواده را به سوى سرنوشتى تلخ رهنمون مى کند. آوا که سعى در انتخاب مسیرى منطقى و صحیح دارد اگرچه از ناملایمات فرو نمى ریزد اما ناگزیر براى پیداکردن خواهر خود درگیر مسایل و موانع متعددى مى شود. در طول این تلاش براى احیاى دوباره خواهرش، با عشق قدیمى خود که چند سال پیش خواستگارش بوده و مورد مخالفت پدرش قرار گرفته نیز مواجه می شود و جریانى عاشقانه توأم با رنجى عمیق براى نجات خواهرش را سپرى مى کند.

«آرام می گیریم» در ساختاری دراماتیک به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوع دوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می پردازد. خانواده ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضاء آن است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز می گردد. این سریال یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش های میان شخصیت ها و تعلیقات به وجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده های جامعه امروز ما می رساند، پیامی که شاید نیاز امروز جامعه ماست.

داریوش فرهنگ، آتیلا پسیانی، هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، کامران تفتی، آشا محرابی، نگار عابدی، علی اوسیوند، محمد فیلی، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، شهرزاد کمالزاده، حمید هدایتی، مونا فرجاد، نسرین نکیسا، ارسلان قاسمی و ... از جمله بازیگرانی هستند که تا پیش از اوتادی به «آرام می گیریم» پیوسته اند و همچنان روند اضافه شدن چهره های مطرح سینمایی و تلویزیونی به این سریال ادامه دارد.

گروه سازنده این مجموعه تلویزیونی پر لوکیشن که تصویر برداری سریال را از اوایل اردیبهشت کلید زدند، چند روزی در لوکیشن مرکز بهزیستی شهید غیاثوند منطقه نازی آباد مشغول تصویر برداری بودند که با پایان کار در آن مرکز، بدون وقفه برای ادامه کار به شمال غرب تهران رفتند.

«آرام می گیرم» محصول مشترک انجمن سینماى انقلاب و دفاع مقدس و گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که در  ۴۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از این شبکه تولید می شود.

فیلمنامه این سریال توسط سید مرتضى مصطفوى و روح اله سهرابى به نگارش در آمده که توسط فریدون فرهودى و فروغ فروهیده بازنویسى شده است.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی