1395/3/22 |
12:26 |
شناسه خبر: 31178

خبرگزاری میزان؛ محمد نبهان عنوان کرد: نحوه انتخاب و دعوت مخاطبان برای شرکت در جشن ازدواج «شیدایی»

خبرگزاری میزان- تهیه‌کننده برنامه «شیدایی» گفت: در پایان ماه رمضان، جشن ازدواج زوج‌های جوان در مشهد مقدس برگزار می‌شود و از میان شرکت‌کنندگان در مسابقه پیامکی برنامه هم، یک نفر برای شرکت در این...


خبرگزاری میزان- تهیه‌کننده برنامه «شیدایی» گفت: در پایان ماه رمضان، جشن ازدواج زوج‌های جوان در مشهد مقدس برگزار می‌شود و از میان شرکت‌کنندگان در مسابقه پیامکی برنامه هم، یک نفر برای شرکت در این جشن دعوت خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، محمد نبهان تهیه‌کننده برنامه «شیدایی» در آغاز پخش دومین قسمت «شیدایی» از شبکه دو سیما با بیان اینکه محوریت موضوعات و گفت‌وگوها در این برنامه، در مورد ازدواج و اخلاق خواهد بود اظهار کرد: مهمانان هر قسمت، زوجی هنرمند هستند که زندگی آنها از زبان خودشان بیان می‌شود همچنین گزارشی از یک زوج با ویژگی‌های جالب توجه به نمایش در می‌آید.
 
وی افزود: آیتم‌ گزارش از زوج‌های جوان هر شب پخش می‌شود و مخاطبان می‌توانند با ارسال پیامک به سامانه 30000214، یکی از آنها را انتخاب کنند و در پایان هر 6 شب، زوجی که بالاترین امتیاز را کسب کرده باشند، در برنامه زنده بعدی حضور می‌یابند.
 
تهیه‌کننده این برنامه با بیان اینکه تندیس شیدایی به زوج منتخب اهدا می‌شود گفت: بینندگان می‌توانند هر شب این آیتم را ببینند و انتخاب خود را در قالب پیامک به دست اندرکاران برنامه اطلاع دهند.
 
وی ادامه داد: از همه مردم دعوت می‌کنیم در این بخش شرکت کنند و اگر آیتمی را مشاهده نکرده‌اند، می‌توانند هر شب گزیده‌ای از قسمت قبلی را ببینند همچنین در شبکه‌های اجتماعی برنامه شیدایی هم این آیتم‌ها موجود هستند.
 
نبهان خاطرنشان کرد: همه کسانی که به سامانه ذکر شده پیامک ارسال کنند در قرعه‌کشی نهایی شرکت داده خواهند شد به این ترتیب که به همت اسپانسر برنامه یعنی موسسه اعتباری عسکریه، یک نفر به همراه اعضای درجه یک خانواده در جشن ازدواجی که در پایان ماه رمضان، قرار است در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار گردد دعوت می‌شود.
 
تهیه‌کننده برنامه «شیدایی» با بیان اینکه هر شب از میان زوج‌هایی که در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج از این موسسه هستند هم یک زوج انتخاب خواهند شد گفت: این 30 زوج برای شرکت در جشن ازدواج پایانی که در مشهد مقدس برگزار می‌شود دعوت خواهند شد.
 
وی عنوان کرد: مخاطبان «شیدایی» همچنین می‌توانند داب اسمش‌های خود از تیتراژهای ابتدایی و انتهایی برنامه را ارسال کنند تا به نام خودشان در برنامه پخش شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی