1395/3/22 |
12:28 |
شناسه خبر: 31179

خبرگزاری میزان: برگزاری مسابقه عکس از اولین سفره افطاری زوج‌های جوان و لب‌خوانی تیتراژ برنامه «شیدایی»

خبرگزاری میزان- تهیه‌کننده برنامه «شیدایی» گفت: مسابقه بهترین عکس از اولین سفره افطاری زوج های جوان و لب خوانی تیتراژهای ابتدایی و انتهایی برنامه، برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی برنامه «شیدایی»، محمد نبهان تهیه‌کننده این برنامه در آغاز سومین قسمت «شیدایی» از شبکه دو سیما اظهار کرد: تاکنون پیامک‌های بسیاری از سوی مخاطبان به این برنامه رسیده و مردم عزیز ایران، به سوال مطرح شده در قسمت اول یعنی مهربان‌ترین فرد زندگی‌شان پاسخ داده‌اند.

 
وی افزود: شب گذشته قرعه‌کشی از میان زوج‌های جوانی که در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج موسسه عسکریه هستند برای شرکت در جشن ازدواج پایانی «شیدایی» که در مشهد مقدس برگزار می‌شود صورت گرفت و قرعه به نام آقای سید علی محمدی افتاد، به زودی با وی تماس گرفته و اطلاعات لازم برای شرکت در جشن ازدواج عید فطر اعلام می‌شود.
 
تهیه‌کننده «شیدایی» با بیان اینکه موضوع سومین قسمت این برنامه، «دوستی» است گفت: از مخاطبان می‌خواهیم در پیامک‌های ارسالی خود، بهترین دوستشان را معرفی کنند که شرکت در این مسابقه از طریق ارسال پیامک به سامانه 30000214 امکان‌پذیر است.
 
وی ادامه داد: جوایز ارزشمندی برای مسابقه در نظر گرفته شده که مهمترین آن شرکت در جشن ازدواج روز عید فطر برنامه «شیدایی» است و علاوه بر این، هدایای دیگری هم مد نظر داریم که در برنامه‌های آتی اعلام می‌شود.
 
نبهان خاطرنشان کرد: عکاسی از اولین سفره افطاری زوج‌های جوان و لب‌خوانی تیتراژهای ابتدایی و انتهایی برنامه، موضوع دیگر مسابقاتی است که مخاطبان می‌توانند با ارسال تصاویر و ویدئوهای خود در آنها شرکت کنند.
 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی