1395/3/22 |
17:36 |
شناسه خبر: 31181

گرامیداشت یاد شهدای افغانِ مدافع حرم در برنامه کوی محبت

برنامه کوی محبت که در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 30 دقیقه بامداد به روی آنتن شبکه دو می رود، موضوع یکی از برنامه های خود را به مهاجرین افغانِ مدافع حرم اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه کوی محبت در این برنامه با دعوت از سید حسام رضوی یکی از فعالان رسانه ای مجموعه فاطمیون به محورهای حضور مهاجرین افغانی در سوریه به عنوان مدافعان حرم، نقش آنان در انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و اقداماتی که جمهوری اسلامی برای آنها انجام داده گفتگویی چالشی را پیش گرفت، اما بخش مهم این برنامه پاسداشت یاد و خاطره شهدای افغان مدافع حرم بود.

پیش از این نیز برنامه کوی محبت با حضور حجت الاسلام حبیب عباسی به یاد شهدای فاجعه منا، عدم صلاحیت آل سعود در کلیدداری خانه خدا را بررسی کرده و به جنایات فرقه ضاله بهائیت و آل سعود از جمله تخریب مساجد مسلمانان، به خدمت گرفتن انسان ها برای انجام عملیات انتحاری توسط آل سعود و ... پرداخته است.

گفتنی است برنامه «کوی محبت» کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که طی ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 00:30 از این شبکه پخش می‌شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی