1395/3/23 |
12:59 |
شناسه خبر: 31188

تهیه کننده سریال «برادر» درگفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: تصویربرداری تا دو هفته دیگر به اتمام می رسد/ جوهرچی جلوی دوربین می رود

نعمت چگینی از تصویربرداری سکانس های پایانی و اضافه شدن بازیگری جدید به مجموعه تلویزیونی «برادر» خبر داد.

نعمت چگینی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «برادر» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص روند پیشرفت تولید این سریال مناسبتی بیان کرد: در حال حاضر ضبط سکانس‌های پایانی را در خانه حاج کاظم پهلوان در دست داریم و به امید خدا تا دو هفته دیگر تصویربرداری «برادر» به پایان می رسد.
 
وی در ادامه به اضافه شدن بازیگری دیگر به این مجموعه تلویزیونی اشاره کرد و گفت: حسن جوهرچی از جمله بازیگران جدیدی است که امروز در نقش صمدی به سریال «برادر» اضافه می شود و مقابل دوربین می رود. 
 
وی در ادامه با بیان اینکه این روزها بازیگران اصلی ما در شهرک راه آهن مشغول به کار هستند، اظهار داشت: تا به امروز با روند آرام و خوبی که از ابتدا پیش گرفته ایم 90 درصد ساخت به اتمام رسیده است و به طور همزمان ادامه مراحل فنی اعم از تدوین، صداگذاری و ... به روی دیگر قسمت‌ها انجام می شود.
 
چگینی در خصوص همکاری خود با جواد افشار عنوان کرد: خوشبختانه از همکاری با جواد افشار بسیار خرسند و راضی هستم و باید بگویم که با نهایت تلاش و هر آنچه که تا به امروز تجربه کرده بود، پای به میدان گذاشت. انتخاب افشار برای مجموعه تلویزیونی «برادر» در وهله اول بر اساس اخلاق پاک و خوب این کارگردان و از سوی دیگر کارنامه حرفه ای او که سریال های خوبی مانند «کیمیا»، «مادرانه» و ... را کارگردانی کرده  است.
 
وی افزود: باید خدا را شکر کنم که با گروهی کار کردم که همه عوامل از گروه بازیگری و کارگردانی و نویسنده رو سفیدم کردند. «برادر» نویسنده خوبی مثل آرش قادری داشت که توانست به سرعت قبل از شروع کار تمام سی قسمت را به اتمام برساند.
 
چگینی در پایان با بیان اینکه هنوز زود است برای بازخورد  مخاطب رقمی را اعلام کرد، بیان کرد: با پخش 5 قسمت خیلی زود است که بخواهیم نظری درباره بازخورد مخاطب بگیریم اما تا به اینجای کار آنچه که از مردم دوستان و اطرافیانم می شنوم، نظرات مثبت است و این را نوید می دهد که کار دیده شده و مردم دوستش دارند.
 
حاج کاظم پهلوان، مردی خیر و از تجار سرشناس برنج ایران است که با تأکید بر حمایت از تولید ملی، فقط در زمینه تجارت برنج ایرانی فعالیت می‌کند. او به همراه پسرش مسعود و دخترش مریم که یک روزنامه نگار پر جنب و جوش است، بر ضد واردات قاچاق برنجهای تاریخ گذشته و مسموم به ایران مبارزه می‌کند. این اقدام باعث دشمنی دلالان و قاچاقچیان این تجارت با وی شده است. دشمنان با اغفال ناصر پسر دیگر او، وارد تجارت سالم حاج کاظم شده و همین امر به وقوع ماجراهایی منجر می‌شود که…
 
عوامل مجموعه «برادر» عبارتند از:
 
افشین احمدی: مدیر تصویربرداری، ابوالفضل نباتی: تصویربردار، محمد حسن پور: نورپرداز، فرهاد عزیزی فرد: طراح صحنه، ونوس اباذری: طراح لباس، سید جلال موسوی: طراح گریم، امین پیر حیاتی: برنامه ریز، داود باقری: دستیار اول کارگردان، داریوش اسقایی: منشی صحنه، نازلی هروی: عکاس،مجتبی احمدی:,مشاور رسانه ای، ناصر هادیانفر: مدیر تولید، مرتضی کریمی: مدیر تدارکات، بابک رضا خانی: تدوین گر، سید محمود رضا موسوی نژاد: صدا گذار، آرش آقابیک: جلوه های ویژه میدانی، احسان فانیان: جلوه های کامپیوتری.
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی