1395/3/24 |
16:19 |
شناسه خبر: 31196

خبرگزاری فارس: رامبد شکرابی و حدیث فولادوند مهمان «شیدایی» می‌شوند

ششمین قسمت ویژه برنامه «شیدایی» با حضور زوج هنرمند کشورمان، رامبد شکرابی و حدیث فولادوند، از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، ششمین قسمت این برنامه دوشنبه شب با موضوع «فرصت‌شناسی» یا مدیریت زمان به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

به گفته محمد نبهان تهیه‌کننده این برنامه، مدیریت زمان یک ضرورت فرهنگی – معرفتی است، و علمی است که با آموختن آن می‌توان فرصت‌های زیادی را برای با هم بودن در خانواده ایجاد کرد به همین دلیل در برنامه «شیدایی» امشب به این مسئله پرداخته می‌شود.

مهمانان این برنامه، زوج بازیگر محبوب کشورمان، رامبد شکرابی و حدیث فولادوند خواهند بود.

رامبدشکرابی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد 1351 در تهران است که تاکنون در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی از جمله ترانزیت، تعقیب، آخرین نبرد، مرسدس، سرزمین ملائکه، شن‌های کف رودخانه، تنگنا، داستان یک شهر و باران عشق به ایفای نقش پرداخته است.

حدیث فولادوند، همسر او نیز جزو بازیگران آثار مشهور همچون شاخه گلی برای عروس، کلاهی برای باران، هدف اصلی، رز زرد، غزل، مسافر ری، دست‌های آلوده، معمای شاه، مختارنامه، گارد ساحلی، معصومیت از دست رفته و سال‌های خاکستری است.

در این برنامه همچنین شاهد اجرای زیبای مازیار عصری خواننده جوان کشورمان خواهیم بود.

در ادامه خانم اهدا طبق‌فروش، کاراته‌کای موفق کشورمان در برنامه حضور می‌یابد؛ خانم طبق‌فروش علاوه بر کاراته، در رشته‌های ورزشی دیگری همچون تکواندو، فوتسال، یخ‌نوردی و کوهنوردی نیز فعال بوده و مدال‌های زیادی را در این رشته‌ها به دست آورده است.

او در سال 1391 مدال طلای مسابقات آسیایی هندوستان را به دست آورد و طی مراسمی، این مدال را به آستان قدس رضوی تقدیم کرد.

«شیدایی» به تهیه‌کنندگی محمد نبهان و امیر شرافتی و با اجرای عبدالله روا، طی ماه رمضان امسال هر شب بعد از گفت‌وگوی خبری 22.30 شبکه دو، به روی آنتن می‌رود؛ موضوع محوری این برنامه، ازدواج و سبک زندگی دینی است و در هر قسمت، به یکی از ابعاد این مسئله پرداخته می‌شود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی