1395/3/26 |
16:08 |
شناسه خبر: 31215

باشگاه خبرنگاران جوان: بازی بیوک میرزایی در «برادر» از امشب آغاز می‌شود

بازیگر سریال «برادر» از جزئیات نقش خود در این مجموعه تلویزیونی می گوید.

بیوک میرزایی بازیگر سریال «برادر» در گفتگو با حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص نقش آفرینی خود این سریال گفت: حضور من در مجموعه تلویزیونی «برادر» از امشب با دخالت در بازار کار ناصر (پوریا پورسرخ) و وارد کردن برنج مسموم شروع می‌شود و حرکت خود را با مختل کردن نظم زندگی حاج پهلوان آغاز می‌کنیم.
 
وی در ادامه بیان کرد: در واقع حسین اسدی تاجر برنجی است که با همراهی بهرام کلایی و دخترش زمینه‌های انحراف بازار کار را برای «ناصر» فراهم می‌کند و از تاجرهای دلال صفتی است که برنج های مسموم و یا هندی و قاچاق را وارد بازار ایران می‌کند.
 
میرزایی با بیان اینکه کارگردانی جواد افشار یکی از بهترین مولفه های انتخاب من برای سریال «برادر» بود، عنوان کرد: پیش از این در پروژه‌های دیگری با جواد افشار همکاری داشتم، کار کردن با افشار به هیچ عنوان اذیت کننده نیست و با توجه به زمان بندی محدودی که در ساخت سریال «برادر» داشت، توانست به خوبی مدیریت کند و تولید این مجموعه تلویزیونی را دنبال کند.
 
بازیگر سریال«کیمیا» درباره تنوع نقش ها و چند بعدی بودن شخصیت های مجموعه تلویزیونی «برادر» اظهار داشت: ما بازیگر هستیم و در انتخاب نقش هایمان باید تنوع داشته باشیم، هر شخصیتی خوب و یا بد مطلق نیست و رنج ها و نکات مثبت مربوط به خودش را دارد.
 
وی با نگاه ویژه ای به مجموعه های تلویزیونی در ماه مبارک رمضان توضیح داد: ماه های رمضان و محرم مردم بیشتر سریال ها را نگاه می‌کنند و به دنبال آن بازیگرها هم بیشتر دیده می شوند و بازتاب وسیع تری می توان از مخاطبان گرفت.
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی