1395/3/31 |
13:55 |
شناسه خبر: 31226

جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در برنامه «کوی محبت»

کوی محبت ویژه برنامه جشن فرخنده میلاد امام حسن مجتبی (ع) را در بخش های متنوع و با حضور مهمانان مختلف برای پخش در شب میلاد با سعادت امام دوم شیعیان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه کوی محبت که در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود، دوشنبه 31 خرداد مصادف با شب ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) با حضور شاعران آیینی و کارشناسان مذهبی به معرفی ابعاد شخصیتی و زندگانی پربرکت حضرت امام حسن مجتبی(ع) می پردازد.

همچنین این برنامه میزبان مهمانان مختلفی از جمله امیر نوری بازیگر سینما و تلویزیون می شود که به تازگی در منطقه جنگی فلوجه حضور داشته است. از دیگر آیتم های این برنامه برگزاری مراسم قرعه کشی سفر کربلا خواهد بود.

گفتنی است پیش از این نیز برنامه کوی محبت به موضوعات متنوعی چون گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم،  بیان پلیدی های فرقه ضاله بهائیت و آل سعود، گفتگو با امام جماعت مسجد الرسول کالیفرنیا در خصوص اسلامگرایی در غرب، بزرگداشت شاعر انقلابی زنده یاد حمید سبزواری، بررسی مقوله توسل به امام معصوم و ... پرداخته است.

برنامه «کوی محبت» کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که طی ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 00:30 از این شبکه پخش می‌شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی