1395/4/21 |
17:00 |
شناسه خبر: 31279

چادرهای آسمانی، از لاک جیغ تا خدا و بی مرز با حجاب؛ ویژه های شبکه دو به مناسبت روز حجاب و عفاف

ویژه برنامه روز حجاب و عفاف به نام «جشنواره چادرهای آسمانی» کاری از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو سیما دوشنبه 21 تیرماه ساعت 19:30 به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، به مناسبت روز عفاف و حجاب این شبکه علاوه بر پخش برنامه های «بی مرز با حجاب» و «از لاک جیغ تا خدا» که به تکریم حجاب و الگوسازی برای بانوان می پردازد، در ویژه برنامه ای زنده به نام جشنواره چادرهای آسمانی به تقدیر از برنامه سازان موفق در این زمینه می پردازد.

گفتنی است برنامه «از لاک جیغ تا خدا» به تهیه کنندگی و کارگردانی هاشم تفکری بافقی  با محوریت پرداختن به  بانوان محجبه که به تازگی موفق به بهره مندی از پوشش چادر شده اند، تهیه شده است که به همراه «جشنواره چادرهای آسمانی» ساعت 19:30 از این شبکه پخش می شود.

همچنین مستند «بی مرز با حجاب» با رویکردی فرهنگی و ساختاری مستند، به بررسی حجاب در خارج از مرزهای کشور می پردازد. بر این اساس سبک زندگی اسلامی، توجه به کرامت، عزت و وظایف زن، خانواده در غرب و اشتغال زنان مورد توجه برنامه «بی مرز با حجاب» قرار گرفته است .این برنامه به تهیه کنندگی شیدا نیکوروین دوشنبه 21 تیرماه ساعت 18 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

ارسال نظر
captcha