1395/4/21 |
14:46 |
شناسه خبر: 31280

کمی دور، کمی نزدیک به معضل اعتیاد

برنامه « کمی دور، کمی نزدیک» عنوان یک مستند نمایشی است که با بهره گیری از نظرات کارشناسی و روایت یک مجموعه داستانی، معضل سوءمصرف مواد مخدر و مبارزه با آن را واکاوی می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه با ساختاری ترکیبی، اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر را در دستور کار دارد. پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر علی الخصوص مواد صنعتی و پرداختن به نقش تک تک افراد جامعه در مبارزه با اعتیاد با توجه به همه گیر شدن آن، از جمله رویکردهای برنامه «کمی دور، کمی نزدیک» ذکر شده است.

این برنامه برای رسیدن به اهداف مطرح شده، قطعاتی نمایشی را ویژه این موضوع تولید کرده که به صورت دنباله دار در هر قسمت از برنامه به مخاطبان ارائه می شود. در بخش دوم این برنامه از روانشناسان مرتبطی بهره می برد که به تحلیل مسائل طرح شده و ارتباط موضوعاتی چون سهیم بودن همه افراد جامعه، یادگیری مهارت های زندگی، فرزندپروری و ...  برای پیشگیری از ابتلا به این معضل خانمانسوز می پردازد.

گفتنی است «کمی دور، کمی نزدیک» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه که یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت 13:20 پخش می شود و بازپخش آن روز بعد ساعت 9 صبح خواهد بود.

گالری
ارسال نظر
captcha