1395/5/6 |
11:34 |
شناسه خبر: 31325

بانی فیلم:‌ مجموعه تولیدی شبکه دو به شمال غرب تهران رسید؛ سریال«آرام می‏گیریم» در نیمه‏ های راه

مجموعه تلویزیونی شبکه دوم سیما محصول مشترک انجمن سینمایی انقلاب و دفاع مقدس به شمال غرب تهران رسید.


به گزارش بانی فیلم سریال «آرام می گیریم» به تهیه کنندگی فرهاد گلی و به کارگردانی روح اله سهرابی پس از حدود ۵۰ درصد تصویربرداری در لوکیشن های مختلف از جمله بهزیستی، خیابان کریم خان، نازی آباد و… به شمال غرب تهران رسید. تمام لوکیشن های سریال تلویزیونی «آرام می گیریم» که قرار است در روزهای پایانی به جنوب کشور برسد در تهران است و تا امروز تقریباً تمام بازیگران اصلی آن جلوی دوربین رفته اند.
داریوش فرهنگ، آتیلا پسیانی، هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، مجید صالحی، لعیا زنگنه، لیلا اوتادی، کامران تفتی، آشا محرابی، نگار عابدی، علی اوسیوند، محمد فیلی، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، شهرزاد کمالزاده، حمید هدایتی، مونا فرجاد، نسرین نکیسا، محمود مقامی، ارسلان قاسمی و … از جمله بازیگرانی هستند که تا امروز در مقابل دوربین «آرام میگیریم» قرار گرفته اند که روند افزوده شدن چهره های مطرح سینمایی و تلویزیونی به این سریال همچنان ادامه دارد.
این سریال که در ۴۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از شبکه دو سیما در نیمه دوم سال جاری آماده می شود، در ساختاری دراماتیک و منسجم به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوع دوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می پردازد. خانواده ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضاء آن است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز می گردد. این سریال یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش های میان شخصیت ها و تعلیقات به وجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده های جامعه امروز ما می رساند، پیامی که شاید نیاز امروز جامعه ماست.
از ویژگی های «آرام میگیریم» عدم وجود قهرمان واحد در آن است. در داستان این سریال شخصیت های متعدد و متنوعی وجود دارند که هر یک در جایگاه خود دغدغه های خاص خود را دارند و به نوعی قهرمان هستند و هر کسی در جامعه ما در هر موقعیتی می تواند با آنها همزادپنداری کند.
این سریال توسط فریدون فرهودى و فروغ فروهیده، بر اساس فیلمنامه «آرام میگیریم» نوشته روح اله سهرابی و سید مرتضی مصطفوی به نگارش درآمده است.
دیگر عوامل این سریال عبارتند از: مشاور کارگردان و بازیگردان: محمدرضا فاضلی / مدیر تصویربرداری: محمد ناصری / مدیر تولید: ایرج طایفه غلامی / طراح صحنه و لباس: رضا درگزی / طراح گریم: زهره سیه پوش / مدیر صدابرداری: امیر عاشق حسینی / آهنگساز: محمد محمدعلی / تدوین: موحد شادرو ـ نوید توحیدی / مدیر برنامه ریزی: فرزاد رحمانی / دستیار اول کارگردان: مهدی سهرابی / دستیار دوم: علی بی آبی / مدیر تدارکات: امیرهوشنگ حسینی/ منشی صحنه: علیرضا فرحزادی / عکاس و تصویربردار پشت صحنه: پیام نصیری خرم / مدیر روابط عمومی: رسول شادمانی / مجری طرح: افق رسانه پاسارگاد.

ارسال نظر
captcha