1395/5/10 |
15:25 |
شناسه خبر: 31339

بهروز مفید در گفتگو با «نسیم آنلاین» عنوان کرد: "یکتا" آبان ماه از شبکه دوم سیما پخش می‌شود

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی "یکتا" گفت: ۲۵ درصد از کار تصویربرداری این سریال انجام شده و برای پخش در آبان ماه از شبکه دوم سیما درنظر گرفته شده است.

بهروز مفید تهیه کننده مجموعه تلویزیونی "یکتا" پیرامون آخرین وضعیت آن به خبرنگار گروه فرهنگی «نسیم آنلاین»، گفت: تا امروز چیزی در حدود 25 درصد کار تصویربرداری شده است. بر این اساس پیش بینی می کنم که کار تصویربرداری تا آبان ماه به طول بیانجامد و برای پخش در آبان ماه از شبکه دوم سیما هم تدارک دیده شده است.

وی افزود: لوکیشن های این سریال بسیار متنوع و متفاوت است. این لوکیشن ها شامل مناطق شمالی تهران و اماکنی از قبیل بیمارستان است. البته یکی از لوکیشن ها هم کارخانه ای است که در بیرون از تهران قرار دارد.

این تهیه کننده ادامه داد: بخشی از کار در خیابان مقدس اردبیلی برداشته شد و بخشی دیگر در تجریش جلوی دوربین رفت. هفته گذشته هم در یکی از بیمارستان های مرکز شهر تصویربرداری داشتیم.

مفید خاطرنشان کرد: مجموعه تلویزیونی "یکتا" یک درام خانوادگی است که در آن با یک توطئه خانوادگی روبرو می شویم. در این مجموعه تلویزیونی می بینیم که عروس خانواده پس از مرگ همسر خود از حق و حقوقش محروم می شود که ماجراهایی را به دنبال خود دارد.

وی در پایان تصریح کرد: پژمان بازغی، شبنم قلی‌خانی، بهرنگ علوی، الهه حصاری، سیامک اطلسی، سام درخشانی، فرناز رهنما، بهرام ابراهیمی‌پور و اشکان منصوری ازجمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. البته تمامی بازیگران جلوی دوربین نرفته اند ولی بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.

 

ارسال نظر
captcha